Opent vandaag om 09u30

NIEUW
Rwanda
The land of 1000 hills

À la carte reis
Vanaf € 6.500 per persoon
Rwanda
Rwanda | The land of 1000 hills
Afrika Rwanda | The land of 1000 hills
Vanaf € 6.500 per persoon

Tijdens deze rondreis sluit je aan bij een klein internationaal gezelschap. Op je tocht door Rwanda geniet je van glooiende heuvels, prachtige uitzichtpunten, her en der mooie theeplantages, vulkaantoppen, een tropische jungle en een unieke fauna en flora. Een ontmoeting met de berggorilla’s wordt beslist een topervaring.

van deze à la carte reis in Rwanda
Verkenning van Kigali
Een paradijs voor natuurliefhebbers
Prachtige logeerplaatsen
Gorillatracking
Uiterst compleet 9-daags reisprogramma
Brussel ✈ Kigali

Vlucht vanuit Brussel met Brussels Airlines naar Kigali.

Kigali

Kigali werd in 1907 gesticht onder Duitse koloniale heerschappij. Sinds de onafhankelijkheid van Rwanda in 1962 groeide de stad bijzonder snel. Vandaag is Kigali het politieke, economische en culturele centrum van het land. Bovendien is het een opmerkelijk mooie stad.

Akagera Nationaal Park

Het Akagera Nationaal Park is het oudste en meest ’Afrikaanse’ park van Rwanda. In 1934 kreeg het de status van nationaal park. Het werd vernoemd naar de Kagerarivier die de verschillende meren in het park voorziet van water.

Akagera Nationaal Park

Vanuit Magashi Camp onderneem je diverse activiteiten. Het park omvat enkele van de meest schilderachtige savannes in Oost-Afrika, met open vlaktes, bossen, meren en moerasgebieden.

Butare - Nyungwe Nationaal Park

Butare ligt in het zuiden van Rwanda. Deze stad telt zo’n 78.000 inwoners en staat gekend als cultureel centrum. De stad die gesticht werd in 1920 viel vroeger onder de Belgische koloniale macht. Hier bevindt zich het Nationaal Museum van Rwanda, gebouwd in de jaren ’90. Het biedt info over de culturele geschiedenis.

Nyungwe Nationaal Park

Dankzij de grote diversiteit aan fauna, flora en landschappen biedt deze regio veel leuke activiteiten.

Lake Kivu - Volcanoes Nationaal Park

In het westen van Rwanda is het Lake Kivu niet alleen het grootste zoetwatermeer van het land, maar markeert het ook de natuurlijke grens met buurland Congo. Voor reizigers is het de ideale locatie om een aantal dagen tot rust te komen. Maar ook wandelliefhebbers en reizigers die kennis willen maken met de lokale inwoners van Rwanda is een bezoek aan het meer zeer de moeite waard.

Volcanoes Nationaal Park

In het Volcanoes Nationaal Park begon de Amerikaanse primatologe Dian Fossey eind jaren ‘60 haar baanbrekende werk voor het behoud van de berggorilla’s. Toen ze in 1967 haar onderzoek begon, vreesde men dat de berggorilla aan het eind van de 20ste eeuw uitgestorven zouden zijn. Het werk van Dian Fossey werd na haar moord in 1985 voortgezet en is van essentieel belang voor het voortbestaan van deze bedreigde diersoort en zijn kritische ecologische habitat. Dankzij haar onderzoek en het huidige, actieve conservatieprogramma is de populatie berggorilla’s de afgelopen decennia gelukkig toe- in plaats van afgenomen.

Kigali ✈ Brussel

Terugvlucht naar Brussel.

Verblijf in ****-accomodaties
Vertrekperiode Prijs per persoon vanaf
01/06/24 - 01/12/24
€ 6.500
€ 6.500
  • Vluchten, inclusief taksen
  • Transfer en transport ter plaatse
  • Maaltijden zoals aangegeven in het programma
  • Gamedrive
  • Gorillatracking
  • Gorillapermit
  • Persoonlijke uitgaven