8-daags Kajak & Rafting avontuur

Kom en ontdek de laatste Europese wildernis! Tijdens uw 8-daagse verblijf in het Oulanka National Park zal u op een ecologisch verantwoorde manier kennismaken met de prachtige natuur die deze streek te bieden heeft. Samen met professionele gidsen zal u meerdaagse tochten per maken waar u zal meegenomen worden naar de mooiste plaatsjes in de natuur. U moet geen ervaren kajakker of rafter zijn om deel te nemen aan dit programma.

INFOSESSIES ZOMERS LAPLAND
Kom langs op de infosessie op zaterdag 7 maart om 10u00 of donderdag 12 maart om 19u00 in onze Travellounge in Brugge.

Het dagprogramma
Bekijk het fotoalbum

Het Oulanka National Park

De landschappen in het Oulanka National Park behoren tot de mooiste van Europa. Dit gebied is ook gekend voor z'n vele rivieren, zandstranden en ravijnen. Verder kan je in dit Fins natuurpark ook terecht voor de Bear's Trail trekroute.
Per deelnemer wordt een donatie gedaan voor de bescherming van de lokale wildernis en natuur.

Uniek verblijf middenin de natuur
Kanotocht en raftingavontuur inbegrepen
Optionele activiteiten met privé gids

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/