Jeris Hotel & Spa complex

Het Jeris hotel- en wellnesscomplex **** is gelegen nabij Muonio en het Pallas National Park. Het is een gezellig hotel middenin de prachtige natuur van Fins Lapland. Naast de klassieke winteractiviteiten zoals rendiersledetochten, sneeuwscootersafari's en sneeuwschoenwandelingen kunt u hier ook terecht voor wellnes. Het complex beschikt over een jacuzzi, een sauna en een heus openlucht zwembad. Enkele keren per week kunt u er ook genieten van een typische Finse rooksauna.

De chalets zijn gelegen in de natuur, op wandelafstand van het hoodfgebouw Even uitblazen in de gezelloge zithoek

Ook langlaufliefhebbers komen hier massaal aan hun trekken, vanuit Jeris zijn mooie langlauftochten mogelijk. Of wat dacht u van een bezoek aan de ongerepte natuur van het Pallas Nationaal Park?

Alle chalets zijn uitgerust met een kitchenette, aparte slaapkamers, woonruimte met open haard, TV, droogkast en een badkamer met douche, toilet en een eigen sauna. De grotere blokhutten beschikken over 2 aparte slaapkamers. Eindschoonmaak en 1 set bed- en badlinnen inbegrepen per verblijf.

Alle chalets zijn uitgerust met een kitchenette, aparte slaapkamers, woonruimte met open haard, TV, droogkast en een badkamer met douche, toilet en een eigen sauna. Het complex beschikt over een mooi wellnessgedeelte

Kom tot rust in dit uniek natuurkader vlakbij een meer en geniet van een welverdiende sauna in de Arctic Sauna World. Ideaal voor koppels, maar ook gezinnen met kinderen komen hier ruimschoots aan hun trekken. Bovendien worden alle excursies momenteel in een voordeelpakket aangeboden.

• Leuk natuurverblijf, rustig gelegen aan een groot meer

• Alle klassieke activiteiten komen aan bod

• Verblijf in hotelkamers of in gezellige houten chalets met o.a. eigen sauna en haard

• Arctic Sauna World

• Programma op basis van vol pension

• Gratis koffie/thee gedurende de dag

Finland - Jeris: Essence of Lapland

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/