Op ontdekking van Tromsø, het Parijs van het Hoge Noorden Maar ook wel stad van het noorderlicht Bezoek de belangrijkste bezienswaardigheden in Tromsø zoals de Arctische kathedraal Of het leerrijke Polar Museum in Tromsø U kan in Tromsø op facultatieve basis een tocht maken met de 'Fjellheisen' die u 421m boven zeeniveau brengt Van november tot begin februari kan u voor de kust van Tromsø walvissen spotten Vertrek voor een prachtige husky safari in de Lyngen Alps Vervolgens trekt u naar Kilpisjärvi, één van de hoogst gelegen plaatsen in Finland U verblijft in een gezellige en comfortabele chalet aan de rand van het meer Met de sneeuwscooters onderweg naar het drielandenpunt De locatie op grote hoogte waar de grenzen van Finland, Noorwegen en Zweden samenkomen Tijdens een sneeuwschoenwandeling kan u genieten van prachtige panorama's Statistisch gezien is hier de kans het grootst in gans Finland om het noorderlicht waar te nemen Het nachtelijk schouwspel wordt veroorzaakt door uitbarstingen op de zon of zonnewinden die botsen met het magnetisch veld van de aarde Met de sneeuwscooter op zoek naar rendierkuddes op de witte hoogvlaktes Maak kennis met rendieren van heel dichtbij en help ze voederen Vervolledig uw programma met een aantal activiteiten zoals een tocht per fatbike U ook aan ijsvissen doen (facultatief) Of geniet gewoon van de natuur rondom u Midden in de nacht bij heldere hemel

Van Spitsbergen via Noordoost-Groenland tot IJsland AANRADER

Jordanië - De schatkamer van de geschiedenis AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 23 februari 2020

Egypte - Pearls of Egypt AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, vertrek op 22 maart 2020