Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Ruka, Fins Lapland Kies voor een luxueus verblijf in een glazen villa middenin een mooie natuurlocatie Het complex telt 10 glazen villa's De villa's zijn voorzien van grote vensters en een glazen dak Dompel u helemaal onder in de natuur en bewonder de besneeuwde en pittoreske omgeving vanuit het comfort van uw slaapkamer Zo kan u niet alleen van de betoverende natuur genieten maar ook het noorderlicht bewonderen De villa's zijn voorzien van een kitchenette en eigen badkamer Door de ligging is er geen lichtvervuiling en bij helder weer zijn de omstandigheden voor het spotten van het noorderlicht dan ook ideaal Op de sneeuwscooter door besneeuwde bossen en bevroren meren Iedereen kan het en na een halfuur bet ook u het gewoonen: wandelen met sneeuwschoenen Na het maken van uw eigen gat in het ijs kan u proberen zelf een vis aan de haak te slaan De mooie waterval van Jyrävä in het Oulanka National Park Een vaste bewoner van Lapland: het rendier Op de rendierboerderij maakt een ritje met een slede getrokken door deze dieren Een blik op het magische noorderlicht maakt uw Laplandervaring helemaal compleet Vol ongeduld staan de honden te wachten om te vertrekken Genieten van het indrukwekkende landschap en het geluid van het knarsen van de huskyslee in de sneeuw Bij ice karting wordt er gereden op een besneeuwd parcours en de karts zijn er uitgerust met spijkerbanden. Lapland is één van de weinige plaatsen op onze aarde waar de natuur nog onaangetast is

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Myanmar - Ontdek het vergeten paradijs AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 oktober 2020

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Dubai Wereldexpo AANRADER
4-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 20 oktober 2020 tot 3 januari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent