Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Ruka, Fins Lapland Kies voor een luxueus verblijf in een glazen villa middenin een mooie natuurlocatie Het complex telt 10 glazen villa's De villa's zijn voorzien van grote vensters en een glazen dak Dompel u helemaal onder in de natuur en bewonder de besneeuwde en pittoreske omgeving vanuit het comfort van uw slaapkamer Zo kan u niet alleen van de betoverende natuur genieten maar ook het noorderlicht bewonderen De villa's zijn voorzien van een kitchenette en eigen badkamer Door de ligging is er geen lichtvervuiling en bij helder weer zijn de omstandigheden voor het spotten van het noorderlicht dan ook ideaal Op de sneeuwscooter door besneeuwde bossen en bevroren meren Iedereen kan het en na een halfuur bet ook u het gewoonen: wandelen met sneeuwschoenen Na het maken van uw eigen gat in het ijs kan u proberen zelf een vis aan de haak te slaan De mooie waterval van Jyrävä in het Oulanka National Park Een vaste bewoner van Lapland: het rendier Op de rendierboerderij maakt een ritje met een slede getrokken door deze dieren Een blik op het magische noorderlicht maakt uw Laplandervaring helemaal compleet Vol ongeduld staan de honden te wachten om te vertrekken Genieten van het indrukwekkende landschap en het geluid van het knarsen van de huskyslee in de sneeuw Bij ice karting wordt er gereden op een besneeuwd parcours en de karts zijn er uitgerust met spijkerbanden. Lapland is één van de weinige plaatsen op onze aarde waar de natuur nog onaangetast is

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2021, 18 maart en 1 oktober 2022

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021

Dubai, de Wereldexpo met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 november 2021

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 12 september 2021

Stedenbezoeken en cruise Sint-Petersburg tot Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

Cruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 17 september 2021

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 18 september 2021, 15 mei & 11 september 2022

Namibië & Victoria-watervallen - Deserts & Rivers AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 2 oktober 2021 en 6 oktober 2022

Portugal - Porto en de Douro-vallei AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 31 augustus 2021

Kroatië - Dubrovnik Rivièra AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 3 juli tem 29 september 2021

Italië - Puglia, in de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 14 oktober 2021

Griekenland - Atheense Rivièra AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 30 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent