In Almaty bezoeken we de 56m hoge Russisch-orthodoxe Christus Hemelvaart Kathedraal, volledig opgetrokken uit hout Het mausoleum van Khoja Ahmed Yasawi in Turkestan, erkend door Unesco Tachkent, de hoofdstad van Oezbekistanmet oa. de Medressa van Kukeldash Samarkand, ongetwijfeld één van de mooiste steden van Centraal Azië Bezoek aan de necropolis van Schah-e-sende in Samarkand Eén van de hoogtepunten in Samarkand: de Registan met zijn 3 indrukwekkende medressa's Islamitische kunst in Samarkand (Unesco) De Bibi Khanum moskee by night - Samarkand De paleizen, moskeeën, minaretten, mausolea en medressa's in Khiva geven een mooi beeld van de middeleeuwse oriëntaalse stedenbouw Itchan Kala, de oude omvalling van Khiva Boukhara met de 50m hoge Kaljan minaret Typische kleuren en motieven van de Islamitische architectuur Zonsondergang in Boukhara  We verkennen het schitterend openluchtmuseum Boukhara met de medressa van Mir-i-Arab De mooie medressa van Mir-i-Arab vaniuit de minaret Per Registan trein doorheen het prachtige Tien Shan gebergte In Merv zien we prachtige ruïnes van oude gebouwen waaronder het sultan Sanjar mausoleum Het verwoeste Big Kyz Kala fort in Merv De Chor Minor is misschien niet zo monumentaal als de meeste medressa's in Oezbekistan, maar het is wel één van de mooiste en meest fotogenieke Ook op de markt vind je de typische motieven terug

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Vietnam en Cambodja AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 25 november 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 18 mei 2019

Markiezen en Frans-Polynesië AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide eilandcruise, vertrek op 23 juli 2019

Albanië, Kosovo en Noord-Macedonië met Griekenland AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 15 tot 26 juni 2019

Puglia - In de hak van de laars van Italië AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 6 juni 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

Bergen, eilanden en noorderlicht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 of 10 maart 2019

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER