In de volksmond wordt de Kalahari woestijn genoemd, maar volgens de letter is dit een halfwoestijn Een hoogtepunt van deze reis is Sossusvlei Wind en mist creërden dieprode zandduinen, waarvan enkele meer dan 350 meter boven de woestijn uitsteken Sesriem Canyon, een mooie zandstenen canyon van 1 kilometer lengte, uitgeslepen door het water uit de Tsauchab Rivier 's Avonds geniet u na in uw luxueuze lodge In het nabijgelegen Cape Cross kan u de pelsrobbenkolonie bezoeken In het droge Damaraland vindt u de oudste rotsgravures van Twyfelfontein In Kaokoland in het noorden van Namibië bezoeken we een Himba dorp Himba-vrouwen wassen zich nooit maar smeren zich in met otjize, een mengsel van geitenvet, kruiden en oker Het Etoshi National Park Etosha is één van de grootste natuurparken van zuidelijk Afrika Aan de rand van het park zijn tientallen drinkplaatsen waar regelmatig grote kuddes dieren hun dorst komen lessen Kenmerkend voor Etosha zijn de grote hoeveelheden wild die men kan spotten: olifanten, zebra's, giraffes, leeuwen, verschillende soorten antilopen... In het Etosha National Park kan u in alle rust wild observeren tijdens dag- en nachtsafari's Ook op culinair vlak wordt u in de watten gelegd Het Waterberg National Park vormt het leefgebied van mangoesten, grote glansspreeuwen, rüppels papegaaien en lief ogende damara dik-diks Hier bezoekt u de Africat Foundation die zich ontfermt over gewonde of gevangen cheeta's en luipaarden Het savannelandschap ten noorden van Windhoek kent een uitzonderlijke concentratie aan cheetahs Zonder woorden...

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 18 mei 2019

Albanië, Kosovo en Macedonië met Griekenland AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 15 tot 26 juni 2019

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

Bergen, eilanden en noorderlicht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 of 10 maart 2019

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER