Budapest & Gödöllö
Symfonie van muziek & cultuur

Hongarije
Hongarije - Budapest & Gödöllö | Symfonie van muziek & cultuur
Europa Hongarije - Budapest & Gödöllö | Symfonie van muziek & cultuur

Budapest schittert. Deze 5-daagse groepstrip staat in het teken van muziek en cultuur. De reis schetst een grondig en mooi beeld van deze unieke hoofdstad aan de Donau. Een stadsbezoek dat alles omvat: kunst en cultuur, mooie gebouwen, fantastische restaurants, prachtig gedecoreerde badhuizen, aangevuld met unieke muzikale hoogtepunten en een paleis in Gödöllö.

van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Hongarije
Centraal gelegen ****-hotel
Nederlandssprekende gids ter plaatse
Uitstekende restaurants waaronder Grand Café New York
Bezoek aan het Gödöllö-paleis Grassalkovich
2 concerten of opera’s
Dirk V. (70) uit Pelt
 Sublieme ervaring van A tot Z. Geweldige gids, geweldige organisatie.
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Brussel ✈ Budapest

Rechtstreekse vlucht van Brussel naar Budapest. Transfer naar het hotel en check-in. Diner en overnachting in Palazzo Zichy****, een luxueus paleishotel in het centrum van Pest.

Budapest

Vandaag neem je de bus naar het Heldenplein voor een mooie wandeling, inclusief het Hongaars Muziekhuis en het Museum van Etnografie (buitenkant).

Budapest

Je start met een bezoek aan het stadsdeel Buda. De panoramische wandeling op het vissersbastion, tevens Unesco-monument, biedt een fantastisch uitzicht op het stadsdeel Pest, de Kettingbrug, het parlementsgebouw en de Donau. Het geheel werd gebouwd in 1896 als onderdeel van de eeuwfeesten. De 7 torens zijn door gewelfgangen met elkaar verbonden.

Budapest

Na het ontbijt wandel je naar de Vrijheidsbrug. Per tram ga je naar het Parlement. Hier bezoek je uitgebreid het interieur. Je wandelt verder, via het kunstwerk ‘de Joodse schoenen’ naar één van de mooiste art nouveaugebouwen: het topluxehotel Four Seasons***** (voorheen het Gresham-verzekeringsgebouw).

Gödöllö - Budapest ✈ Brussel

Vertrek naar de overdekte markthal (G. Eiffel) waar je een enorme keuze aan Hongaarse specialiteiten vindt.

Er zijn nog geen nieuwe vertrekdata gepland voor deze reis.
  • Vluchten, inclusief taksen
  • Transfers en transport ter plaatse
  • Overnachtingen in Palazzo Zichy****
  • Vol pension en alle vermelde aperitieven en dranken aan tafel
  • Nederlandstalige begeleiding vanaf Brussel
  • Lokale Nederlandstalige gids tijdens de vermelde bezoeken
  • Uitstappen en toegangsgelden voor de vermelde bezoeken 2 concerten of opera’s naargelang het programma
  • Reisinformatiemapje, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
  • Overige uitgaven
  • Bij publicatie is het muzikale programma van het Budapest Spring Festival nog onder voorbehoud, alsook het aanvangsuur. Diners op dag 3 en 4 kunnen voor of nà de voorstelling plaatshebben.