Nu gesloten - opent dinsdag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Wildernishotel Muotka - Shortbreak
 
Individuele reis
Vanaf € 2.105 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Wildernishotel Muotka - Shortbreak
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Wildernishotel Muotka - Shortbreak
Vanaf € 2.105 per persoon

In het noorden van Finland, kan je in de buurt van Saariselkä deelnemen aan een actief maar tegelijkertijd ontspannend programma. Je verblijft in een zalig wildernishotel te midden de natuur. Je neemt er o.a. deel aan een sneeuwscootersafari, een husky- en rendiersledetocht, een sneeuwschoenwandeling en een langlauf-initiatie. Én je geniet er van de heerlijke lokale keuken. Je kan jouw programma vervolledigen met extra excursies of extra nachten.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 16 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
zaterdag 25 mei 2024 van 10u00 tot 12u30 in Brugge
donderdag 30 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Sint-Niklaas
zaterdag 1 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Heusden-Zolder
donderdag 6 juni 2024 van 19u00 tot 21u30 in Kortrijk
zaterdag 8 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Berchem
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze individuele reis in Fins Lapland
Leuk verblijf, rustig gelegen in de natuur
Diverse logiesmogelijkheden
Alle klassieke activiteiten in een voordeelpakket
Kleine internationale excursiegroepjes
Programma op basis van vol pension
Thermische winterkledij inbegrepen
Programma
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Dag 1
diner
Brussel ✈ Ivalo - Saariselkä

Vertrek uit Brussel in de voormiddag naar Ivalo met overstap in Helsinki.

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Saariselkä

Na het ontbijt ontmoet je de lokale gids. Hij bezorgt je de warme thermische kledij (thermische overall, handschoenen, muts, winterschoenen en een helm voor de sneeuwscootertochten) die je kan houden tot op het einde van het programma.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Saariselkä

Tijdens een initiatie leer je onder begeleiding langlaufen. Vroeger was langlaufen de meest gebruikte manier van transport in Lapland. Er is geen stillere methode om door bevroren en besneeuwde landschappen te gaan dan op langlaufski’s. De gids leert je hoe je de ski’s moet gebruiken. Eenmaal iedereen het onder de knie heeft, maak je een mooie tocht door de omringende natuur. 

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Saariselkä

Je wordt uitgerust met sneeuwschoenen en stokken. Je maakt een mooie wandeling in de omringende natuur. Onderweg vertelt de gids interessante verhalen en informatie over de Finse natuur en dieren. Dit is een perfecte manier om de omgeving in alle rust te verkennen.

Dag 5
ontbijt
Saariselkä - Ivalo ✈ Brussel

Vrije voormiddag en check-out.

Vertrekdata en prijzen
Wilderness Room of Riverside Room
Vertrekperiode Prijs per persoon
21/11/24 - 10/12/24 A
€ 2.105
€ 2.105
11/12/24 - 06/01/25 B
€ 2.280
€ 2.280
06/01/25 - 28/01/25 C
€ 2.105
€ 2.105
29/01/25 - 07/03/25 A
€ 2.190
€ 2.190
08/03/25 - 18/04/25 A
€ 2.105
€ 2.105
Wilderness Room: maximum 2 personen + 1 extra kinderbed
Riverside Room: maximum 2 personen
Wilderness Premium Room
Vertrekperiode Prijs per persoon
21/11/24 - 10/12/24 A
€ 2.160
€ 2.160
11/12/24 - 06/01/25 B
€ 2.300
€ 2.300
07/01/25 - 28/01/25 A
€ 2.160
€ 2.160
29/01/25 - 07/01/25 C
€ 2.240
€ 2.240
08/03/25 - 18/04/25 A
€ 2.160
€ 2.160
Wilderness Premium Room: maximum 2 personen
Riverside Suite of Superior Sauna Room
Vertrekperiode Prijs per persoon
21/11/24 - 10/12/24 A
€ 2.210
€ 2.210
11/12/24 - 06/01/25 B
€ 2.340
€ 2.340
07/01/25 - 28/01/25 A
€ 2.210
€ 2.210
29/01/25 - 07/03/25 C
€ 2.280
€ 2.280
08/03/25 - 18/04/25 A
€ 2.210
€ 2.210
Riverside Suite: 2 tot 4 personen
Superior Sauna Room: 2 tot 4 personen
Panorama Log Cabin
Vertrekperiode Prijs per persoon
21/11/24 - 10/12/24 A
€ 2.520
€ 2.520
11/12/24 - 06/01/25 B
€ 2.795
€ 2.795
07/01/25 - 28/01/25 A
€ 2.520
€ 2.520
29/01/25 - 07/03/25 C
€ 2.560
€ 2.560
08/03/25 - 18/04/25 A
€ 2.520
€ 2.520
Panorama Log Cabin: 2 tot 4 personen
Riverside Log Cabin
Vertrekperiode Prijs per persoon
21/11/24 - 10/12/24 A
€ 2.530
€ 2.530
11/12/24 - 06/01/25 B
€ 2.930
€ 2.930
07/01/25 - 28/01/25 A
€ 2.530
€ 2.530
29/01/25 - 07/03/25 C
€ 2.675
€ 2.675
08/03/25 - 18/04/25 A
€ 2.530
€ 2.530
Riverside Log Cabin: 4 tot 5 personen
Wat is inbegrepen?
  • Vluchten met Finnair in Economy Class, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 4 overnachtingen in het wildernishotel Muotka
  • Alle vermelde transfers
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Vermelde excursies op basis van 2 personen per scooter of slede indien van toepassing
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
  • Niet inbegrepen
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Transfers en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw., € 12,50/kind tem 14 jaar voor reservatie voor 01/10
  • Verblijf in een Superior Sauna Room met 4 volw.: € 100/volw.
  • Korting 1ste kind (4-14 jaar) in een kamer met minimum 2 volw.:
    • Wilderness Room of Riverside Room: € 470/kind (periode A), € 510/kind (periode B), € 495/kind (periode C)
    • Wilderness Premium Room: € 485/kind (periode A), € 530/kind (periode B), € 510/kind (periode C)
    • Riverside Suite of Superior Sauna Room: € 495/kind (periode A), € 545/kind (periode B), € 510/kind (periode C)
    • Riverside Log Cabin: € 610/kind (periode A), € 725/kind (periode B), € 650/kind (periode C)
    • Panorama Log Cabin: € 585/kind (periode A), € 665/kind (periode B), € 620/kind (periode C)
    • Aurora Cabin: € 615/kind (periode A), € 680/kind (periode B), € 635/kind (periode C)
  • Korting 2de kind (4-14 jaar) in een kamer met min. 2 volw.: Op aanvraag
Toeslagen
  • Toeslag verplicht feestdiner op 24/12: € 65/volw., € 65/kind
  • Toeslag verplicht feestdiner op 31/12: € 40/volw., € 40/kind
  • Wilderness Room of Wilderness Premium Room singletoeslag: € 70/nacht (periode A), € 100/nacht (periode B), € 80/nacht (periode C)
  • Singletoeslag voor sneeuwscootertochten van 2-3u: € 100/scooter, verplicht voor singles
  • Singletoeslag voor sneeuwscootertochten van 4-6u: € 200/scooter, verplicht voor singles
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen
  • Minimum deelnameleeftijd: 4 jaar
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN