Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

In Rovaniemi vinden we het permanente verblijf van de enige, echte Kerstman Zowel de geschiedenis als de cultuur van de Sami worden uitgebreid toegelicht in het Artikum Tijdens het traject u in diverse Nationale Parken waar u prachtige wandelingen kan maken De middernachtzon lijkt een lange zonsopgang en zonsondergang tegelijk doordat de zon niet echt ondergaat Gjesvaer, waar in de zomermaanden tal van vogels te spotten zijn Van mei tot juli is het boven de Noordpoolcirkel bijna 80 dagen ononderbroken licht Onderwdeg is de kans groot dat u kuddes rendieren ziet De Noordkaap aan de Barentszzee wordt beschouwd als het noordelijkste puntje van het Europese continent Vanop de Noordkaap kan u genieten van weidse uitzichten op de Arctische Oceaan Honningsvåg, een van de meest Noordelijke stadjes van Noorwegen Bomen maken geledelijk aan meer plaats voor Arctische landschappen In het Alta Museum (Unesco) zijn meer dan 2.500 prehistorische rotstekeningen te zien De rotstekeningen, zo'n 5000 in totaal, werden in 1972 ontdekt nabij Alta Alta met zijn typische rode vissershuisjes In Hammerfest zijn de gunstige effecten van de Golfstroom het duidelijkst merkbaar Muonio vormt een goed startpunt voor een bezoek aan het Pallas-Yllästunturi National Park Indien gewenst kan u in Levi  even op adem komen in het Levinturi Spacomplex Muonio vormt de ideale uitvalsbasis voor een rafting of kanotocht De eilandengroepen van de Vesterålen zal u betoverende landschappen bezorgen De Vesterålen eilandengroep bestaat uit 4 grote en tal van kleinere eilanden

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER
11-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 17 april 2023

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage begeleide groepsreis, vertrek op 11 maart & 3 november 2023

Jordanië - Schatkamer van de geschiedenis AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 februari, 5 april & 7 november 2023

Namibië & Victoria-falls - Woestijnen & rivieren AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2023

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 17 juli 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent