Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in IJsland, welkom in Reykjavik Geniet van de zwempartij van uw leven in het heerlijk warme water van de Blue Lagoon Onderweg geniet u van adembenemende landschappen In de grond van het solfatarenveld Seltún zien we groene, rode en gele tinten De 65m hoge Seljalandsfoss is een van de mooiste watervallen van IJsland Maak een wandeling bij de wondermooie Stakkholtsgja kloof De Svartifoss waterval, omgeven door kolommen van zwart basalt, vandaar de naam 'zwarte waterval' Het Jökulsárlón gletsjermeer wordt elk jaar groter door gigantische ijsblokken Het strand van Reynisfjara met zijn indrukwekkende basaltzuilen Gullfoss, een van de meeste indrukwekkende watervallen in Europa De Strokkur en Geysir liggen in een geothermisch zeer actief gebied in het Haukadalur, een dal in het zuidwesten van IJsland Uw huurwagen = uw vrijheid De Strokkur geiser is veel actiever dan de Geysir en spuit om de paar minuten tot 30m hoog Maak een (facultatieve) gletsjerwandeling in het Skaftafell National Park De Ófærufoss waterval, waar tot begin van de jaren 90 een natuurlijke brug de waterval overspande, maar die stortte in na een storm Dettifoss, met zijn 44m breedte en 100m hoogte de krachtigste waterval van Europa Ga tijdens een facultatieve excursie op zoek naar het Noorderlicht (enkel winter) Ontdek de prachtige natuur van IJsland vanuit de lucht tijdens een Air Tour De amateur-fotograaf in u komt hier zeker aan zijn trekken! Zonder woorden...

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER
11-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 17 april 2023

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage begeleide groepsreis, vertrek op 11 maart & 3 november 2023

Jordanië - Schatkamer van de geschiedenis AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 februari, 5 april & 7 november 2023

Namibië & Victoria-falls - Woestijnen & rivieren AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2023

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 17 juli 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent