Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

8-daags Kajak & Rafting avontuur

8-daags Kajak & Rafting avontuur

Kom en ontdek de laatste Europese wildernis! Tijdens uw 8-daagse verblijf in het Oulanka National Park zal u op een ecologisch verantwoorde manier kennismaken met de prachtige natuur die deze streek te bieden heeft. Samen met professionele gidsen zal u meerdaagse tochten per maken waar u zal meegenomen worden naar de mooiste plaatsjes in de natuur. U moet geen ervaren kajakker of rafter zijn om deel te nemen aan dit programma.

Het dagprogramma
Bekijk het fotoalbum

Prijzen & data van dit programma
Schrijf hier in voor deze unieke reis

Foto's

Meer foto's

Het Oulanka National Park

De landschappen in het Oulanka National Park behoren tot de mooiste van Europa. Dit gebied is ook gekend voor z'n vele rivieren, zandstranden en ravijnen. Verder kan je in dit Fins natuurpark ook terecht voor de Bear's Trail trekroute.
Per deelnemer wordt een donatie gedaan voor de bescherming van de lokale wildernis en natuur.

Verder ook op het programma:

Uniek verblijf middenin de natuur
Kanotocht en raftingavontuur inbegrepen
Optionele activiteiten met privé gids

Finland in het kort


Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is een van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 1 oktober 2022 & 27 mei 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent