Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

8-daags Kajak & Rafting avontuur

8-daags Kajak & Rafting avontuur

Kom en ontdek de laatste Europese wildernis! Tijdens uw 8-daagse verblijf in het Oulanka National Park zal u op een ecologisch verantwoorde manier kennismaken met de prachtige natuur die deze streek te bieden heeft. Samen met professionele gidsen zal u meerdaagse tochten per maken waar u zal meegenomen worden naar de mooiste plaatsjes in de natuur. U moet geen ervaren kajakker of rafter zijn om deel te nemen aan dit programma.

INFOSESSIE ZOMERS LAPLAND, IJSLAND & NOORWEGEN
Kom langs op zaterdag 20 november tijdens de voorstelling van ons aanbod in Brugge en vertrek deze zomer goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden.
Klik hier voor praktische info en om u in te schrijven

Het dagprogramma
Bekijk het fotoalbum

Prijzen & data van dit programma
Schrijf hier in voor deze unieke reis

Foto's

Meer foto's

Het Oulanka National Park

De landschappen in het Oulanka National Park behoren tot de mooiste van Europa. Dit gebied is ook gekend voor z'n vele rivieren, zandstranden en ravijnen. Verder kan je in dit Fins natuurpark ook terecht voor de Bear's Trail trekroute.
Per deelnemer wordt een donatie gedaan voor de bescherming van de lokale wildernis en natuur.

Verder ook op het programma:

Uniek verblijf middenin de natuur
Kanotocht en raftingavontuur inbegrepen
Optionele activiteiten met privé gids

Finland in het kort


Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 en 26 november 2021 en 18 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent