Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in het Oulanka National Park Ook tijdens de zomermaanden heeft het Oulanka National Park veel te bieden Het programma omvat een 2-daags kajakavontuur op de Oulanka rivier We volgen de Oulanka rivier volgen tot de plaats waar het kamp voor de nacht opgezet wordt Geniet van een 2-daags kajakavontuur doorheen de Oulanka Canyon Hier kan je ook genieten van de Bear's Trail trekroute Ook hier zijn rendieren nooit veraf Zittend in een schuilhut in de Finse wildernis, op de grens met Rusland, wacht je op de wilde dieren Geniet van een vrije dag om een wandeling te maken langs het' Little Bears' Trail' Vandaag op het programma: rafting op de Kitka river Tijdens de tocht wordt u bijgestaan door een ervaren kapitein-gids Er zijn diverse watervallen, maar ook genoeg rustig water, waar je de stroming kunt volgen Plezier en natte kleren gegarandeerd Het wordt 'white-water-rafting' genoemd, maar dat is wel wat overdreven De beste plek om te raften in Finland, die door het Oulanka National Park loopt Na de stroomversnellingen tijd voor wat rustiger water De middernachtzon is normaal enkel te zien ten noorden van de noordpoolcirkel, maar hier krijgen we ook al een voorproefje Wat een prachtige kleuren In het park zijn trouwens ook wilde orchideeën te vinden Woorden schieten te kort...

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 15 december 2020 tot 28 februari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent