Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Kuusamo, welkom in Zomers Lapland! Natuur, avontuur en ecotoerisme zijn de centrale thema's van dit programma Het alom gekende Small Bear's Trail wandelpad is zo'n 11km lang Het Oulanka National park bestaat uit dennenbomen en riviervalleien met zandbanken Voor wandelaars vormt dit natuurpark een prachtig gebied In het Oulanka National Park is het uitgebreid genieten van de natuur, kanovaren en lange wandeltochten Dit programma is uitermate geschikt voor rust- en natuurliefhebbers Neem deel aan een avontuurlijke rafting op de Kitka rivier Opgepast, stroomversnelling recht voor ons! De rafting is een gemakkelijke tocht met beperkte versnellingen Een optionele excursie laat u toe bruine beren te spotten U wordt naar een schuilplaats gebracht nabij de Russische grens waar u de beren in het wild kan observeren Tijdens de zomermaanden wordt het hier praktisch nooit donker en tijdens de zogenaamde 'witte nachten' kan u Lapland op een andere manier beleven Een bezoek aan een huskyboerderij zal uw hart doen smelten Op de juiste plaats, op het juiste moment (in het Oulanka National Park) Opgepast: overstekende rendieren Geniet van de rust en de authentieke natuur rondom u Kom tot rust en geniet van de ongerepte natuur rondom u Ruska: tijdens de herfstmaanden verandert de natuur in een uniek pallet van aardse tinten

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2021, 18 maart en 1 oktober 2022

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021

Dubai, de Wereldexpo met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 november 2021

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 12 september 2021

Stedenbezoeken en cruise Sint-Petersburg tot Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

Cruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 17 september 2021

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 18 september 2021, 15 mei & 11 september 2022

Namibië & Victoria-watervallen - Deserts & Rivers AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 2 oktober 2021 en 6 oktober 2022

Portugal - Porto en de Douro-vallei AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 31 augustus 2021

Kroatië - Dubrovnik Rivièra AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 3 juli tem 29 september 2021

Italië - Puglia, in de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 14 oktober 2021

Griekenland - Atheense Rivièra AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 30 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent