Bergen, met zijn oude houten Hanzegebouwen in de Bryggen Wharf Vanaf de 319m hoge Fløyen berg heeft u een prachtig zicht op Bergen Via de Fløibahn (kabelbaan) kan u genieten van de mooie uitzichten op Bergen en omgeving De 'Flåm Bahn' is een van de steilste spoorlijnen van de wereld en staat niet voor niets op de Unesco lijst Het prachtige Sogne fjord, door Unesco erkend Langsheen rachtige panorama's, unieke natuur  en spectaculaire watervallen vaart u helemaal terug tot in Bergen Eén van de 11 Hurtigruten schepen brengt u langs de mooie kustlijn van Noorwegen tot in Trondhei Gedurende 3 dagen geniet u aan boord van de mooie kusten en fjorden van Zuid-Noorwegen We bereiken de wondermooie Art Nouveau stad: Ålesund De stad is gebouwd op drie eilanden -Hessa, Aspøy en Nørvøy- die de belangrijke Het pittoreske centrum van de havenstad Ålesund Het 15 km lange Geirangerfjord met de spectaculaire 'Zeven Zusters' waterval Sinds 2005 staat de Geirangerfjord, samen met de Nærøyfjord op de Werelderfgoedlijst van Unesco Typische (meestal rode) vissershuisjes of rorbues in Molde Trondheim, met zijn kleurrijke huizen, was de eerste hoofdstad van Noorwegen Detail van de Nidaros Kathedraal van Trondheim, de enige gotische kathedraal in Noorwegen Oslo, de Noorse hoofdstad met zijn moderne architectuur In het Vigelandpark in Oslo staan 212 sculpturen die ontworpen zijn door Gustav Vigeland Detail van een van de beeldhouwwerken in het Vigelandpark Het monumentaal theatergebouw in het centrum van de Noorse hoofdstad

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/