Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Deze gevarieerde reis combineert werkelijk het mooiste wat Noorwegen heeft te bieden De talrijke rorbu's of typisch vissershuisje werden vroeger gebruikt door vissers Vanuit Andenes vertrekt u walvissafari De regio van Noorwegen is ook gekend voor zijn vis- en walvisrijke wateren In Svolvær draait rond de visvangst, in het bijzonder de kabeljauwvangst Verblijf in een authentieke Rorbu met zicht op zee Stokvis van de Lofoten heeft van de Europese Unie dezelfde status gekregen als champagne en parmaham Tijdens een boottocht in een van de vele fjorden is de kans groot dat u zeearenden, aalscholvers en meeuwensoorten te zien krijgt In een noorderlichtcentrum komt u alles te weten over dit magisch natuurfenomeen Het Lofotr Viking Museum is een museum/reconstructie van een typische Vikingwoning of 'Longhouse' uit de 6e eeuw Hierna bezoekt u een noorderlichtcentrum waar dit fenomeen uitgebreid wordt bestudeerd Tromsø was vroeger vooral gekend als vissershaven en handelspost door zijn beschermde ligging De Arctische kathedraal van Tromsø wordt soms ook de IJszee kathedraal genoemd Tijdens dit programma verblijft u 3 nachten aan boord van de MV Finnmarken, het meest luxueuze schip in de vloot van Hurtigruten De Noordkaap aan de Barentszzee wordt beschouwd als het noordelijkste puntje van het Europese continent Vanop de Noordkaap kan u genieten van weidse uitzichten op de Arctische Oceaan De rotsen van Honningsvåg kondigen het uiteinde van Europa aan Rode koningskrab zijn hier een ware delicatesse en kunnen tot 2 m groot worden Natuurlijk mag een degustatie van deze delicatesse niet ontbreken op het programma

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland 2023 met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 27 augustus tot 9 september 2023

Egypte - Once-in-a-lifetime cruise op de Nijl AANRADER
18-daagse begeleide culturele cruise, vertrek op 18 september 2023

Parma & Milaan - Kunst, cultuur & gastronomie AANRADER
6-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 16 juni 2023

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage begeleide groepsreis, vertrek op 3 november 2023

Veelzijdig Vietnam en mysterieus Cambodja AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, afreis op 11 november 2023

Papoea-Nieuw Guinea AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide festivalreis, afreis op 6 september 2023

Zuid-Korea - Land van de kalme morgen AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2023

Markiezen en Frans-Polynesië AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide eilandencruise, vertrek op 21 september 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent