Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

U start uw 9-daagse rondreis op de Lofoten, door UNSCO bestempeld als uniek gebied Tijdens de rondreis verblijft u 3 nachten in een traditionele rorbu of houten vissershuisje voorzien van alle comfort en gezelligheid in de omgeving van Svolvaer De Lofoten staan bekend om hun goede viswateren, prachtige natuur en afgelegen karakteristieke vissersdorpjes Door de unieke ligging kan u elke avond het fenomeen van de middernachtzon waarnemen Het Lofotr Viking Museum in Borg is ondergebracht in een typische longhouse van 83 m lang Voor u het goed en wel beseft, reist u terug in de tijd en voelt u zich lid van de Vikingstam van Borg Tijdens een RIB-safari in de legendarische Trollfjord spot u indrukwekkende zeearenden die hier voorkomen De Lofoten staan bekend om hun goede viswateren, prachtige natuur en afgelegen karakteristieke vissersdorpjes Maak een rit langs de zandstranden van de Lofoten en geniet van de prachtige uitzichten - Facultatief Bij mooi weer kan u een ontspannende wandeling maken op het witte zandstrand Op Andøya bezoeken vissersdorpjes en ontdekken enkele Scenic routes van Noorwegen Andøya vormt evenees een heus paradijs voor vogelliefhebbers Vanuit Andenes vertrekken we op walvissafari De voedselrijke wateren rond de Vesterålen vormen de enige plek waar u met 95% zekerheid walvissen vindt Senja, een van de grootste eilanden van de Vesterålen met zijn spectaculaire rotsformaties Welkom in Tromsø, soms ook het Parijs van het hoge Noorden genoemd De Fjellheisen kabelbaan brengt u 421 m boven de zeespiegel en biedt een prachtig panorama op Tromsø en de wijde omgeving De bekende Arctische Kathedraal is een architectonisch meesterwerk en een herkenningspunt van de stad Deze Arctische Kathedraal in Tromsø wordt ook wel de Opera genoemd omdat deze doet denken aan het Sydney Opera House Het Polar Museum biedt een overzicht van de talrijke Arctische expedities die vanuit Tromsø vertrokken

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Portugal - Porto en de Douro-vallei AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 31 augustus 2021

Kroatië - Dubrovnik Rivièra AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 3 juli tem 29 september 2021

Italië - Puglia, in de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 14 oktober 2021

Griekenland - Atheense Rivièra AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 30 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent