IJsland - Reykjavik City Break

IJsland - Reykjavik City Break: 5-daags individueel programma

Reykjavik, met haar gezellige bars, restaurants en hippe winkelcentra, is de perfecte uitvalsbasis om prachtige excursies te maken naar de toeristische hoogtepunten van het eiland zoals de Blue Lagoon, Golden Circle en de zuidkust. Wanneer u ook IJsland bezoekt, u kunt er steeds rekenen op de warmte van de IJslanders en hun verlangen om hun cultuur te delen.

Het programma dag per dag

Groots in verscheidenheid

Denk aan IJsland en u maakt vanzelf associaties: het hippe Reykjavík, de schitterende therapeutische Blue Lagoon of misschien de muziek van Björk of Sigur Rós. Het betoverende landschap inspireert artiesten en fotografen.

Het hippe Reykjavik
Tortuguero National Park
Kans op het Noorderlicht

IJsland in het kort

IJsland: 5-daagse city break Reykjavik

Geografie: IJsland ligt ten noordwesten van het Europese vasteland. Het nooren van het land ligt net onder de poolcirkel. Het is het dunstbevolkte land van Europa. De hoofdstad Reykjavik ligt aan de zuidwestkust op en is 's werelds meest noordelijke hoofdstad.

Klimaat: De zomers zijn er verbazend warm, rijk en groen. De dagen worden steeds langer, tot midzomer, wanneer de zon nét de horizon raakt maar nooit echt onder gaat. In de winter kun u de verbazende groene, blauwe, gele en roze lichtgolven van het noorderlicht in de nachtelijke hemel bewonderen en het is minder koud dan u zou denken.

Fauna & flora: IJsland bestaat voor het grootste deel bestaat uit zand- en grindwoestijnen, lavavelden of gletsjers. Het eiland was moeilijk te bereiken voor landdieren, met uitzondering van vogels. Het enige landzoogdier wat IJsland wel wist te bereiken was de poolvos. Rendieren werden er aan het eind van de 18e eeuw ingevoerd vanuit Noorwegen.

Brazilië - Expeditiecruise op de Amazone AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 oktober 2020

Brazilië - Exploratiereis in de Pantanal AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 10 tot 23 augustus 2020

Peru - De schatkamer van Zuid-Amerika AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 2, 9 en 16 februari 2020

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/