Bear's Lodge Avonturenweek - 8 dagen

Het Bear's Lodge wildernishotel vormt de uitvalsbasis van een 8-daagse avonturenweek voor jong en oud. Dit complex is prachtig in de natuur gelegen. U geniet er van een voordeelpakket aan activiteiten en u kan deze nog uitbreiden volgens wens en budget. Door de afgelegen ligging, weg van de stad en kunstlicht, is dit een uitstekende locatie om het noorderlicht waar te nemen mocht het zich voortdoen.

Bekijk het dagprogramma
Overnacht in een glazen iglo

Stel zelf uw excursiepakket samen

Rovaniemi, Lapland

Tijdens uw vrije dag moet u beslist een uitstap maken naar Rovaniemi. U kan er gaan shoppen, het Arktikum Museum bezoeken en natuurlijk ook het Santa Claus Village. Wie houdt van ijs- en sneeuwkunst moet beslist een bezoekje brengen aan het Arctic SnowHotel. U kan ook kiezen om er te overnachten in een glazen iglo of Snow Room.

Verder op het programma:

Sneeuwscootersafari met ijsvissen
Bezoek aan een rendierboerderij
Huskyfarm met sledetocht

Rovaniemi in het kort

Geografie: Rovaniemi, de hoofdstad van Lapland (een van de provincies van Finland) ligt in het noorden van het land, op minder dan 10km van de noordpoolcirkel. De stad is grotendeels begroeid met bosssen (vooral berken, sparren en grove dennen) en is ideaal gelegen aan de samenvloeiing van de Ounasjoki en de Kemijoki (de langste rivier van Finland). Sportievelingen en liefhebbers van outdooractiviteiten kunnen hier het hele jaar hun hartje ophalen.

Aantal inwoners: 60.000 (ongeveer 7 inwoners/km²)

Officiële taal: Fins

Munteenheid:

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/