Bear's Lodge Avonturenweek - 8 dagen

Het Bear's Lodge wildernishotel vormt de uitvalsbasis van een 8-daagse avonturenweek voor jong en oud. Dit complex is prachtig in de natuur gelegen. U geniet er van een voordeelpakket aan activiteiten en u kan deze nog uitbreiden volgens wens en budget. Door de afgelegen ligging, weg van de stad en kunstlicht, is dit een uitstekende locatie om het noorderlicht waar te nemen mocht het zich voortdoen.

Bekijk het dagprogramma
Overnacht in een glazen iglo

Stel zelf uw excursiepakket samen

Rovaniemi, Lapland

Tijdens uw vrije dag moet u beslist een uitstap maken naar Rovaniemi. U kan er gaan shoppen, het Arktikum Museum bezoeken en natuurlijk ook het Santa Claus Village. Wie houdt van ijs- en sneeuwkunst moet beslist een bezoekje brengen aan het Arctic SnowHotel. U kan ook kiezen om er te overnachten in een glazen iglo of Snow Room.

Verder op het programma:

Sneeuwscootersafari met ijsvissen
Bezoek aan een rendierboerderij
Huskyfarm met sledetocht

Rovaniemi in het kort

Geografie: Rovaniemi, de hoofdstad van Lapland (één van de provincies van Finland) ligt in het noorden van het land, op minder dan 10km van de noordpoolcirkel. De stad is grotendeels begroeid met bosssen (vooral berken, sparren en grove dennen) en is ideaal gelegen aan de samenvloeiing van de Ounasjoki en de Kemijoki (de langste rivier van Finland). Sportievelingen en liefhebbers van outdooractiviteiten kunnen hier het hele jaar hun hartje ophalen.

Aantal inwoners: 60.000 (ongeveer 7 inwoners/km²)

Officiële taal: Fins

Munteenheid:

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/