Bear's Lodge Avonturenweek - 8 dagen

Het Bear's Lodge wildernishotel vormt de uitvalsbasis van een 8-daagse avonturenweek voor jong en oud. Dit complex is prachtig in de natuur gelegen. U geniet er van een voordeelpakket aan activiteiten en u kan deze nog uitbreiden volgens wens en budget. Door de afgelegen ligging, weg van de stad en kunstlicht, is dit een uitstekende locatie om het noorderlicht waar te nemen mocht het zich voortdoen.

LAPLAND ON TOUR - INFOSESSIES BIJ U IN DE BUURT
Kom langs op een van de voorstellingen van ons aanbod Winters Lapland 2021-2022 en vertrek goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden.
Klik voor een overzicht van data en locaties & gratis registratie

Bekijk het dagprogramma
Overnacht in een glazen iglo

Stel zelf uw excursiepakket samen

Rovaniemi, Lapland

Tijdens uw vrije dag moet u beslist een uitstap maken naar Rovaniemi. U kan er gaan shoppen, het Arktikum Museum bezoeken en natuurlijk ook het Santa Claus Village. Wie houdt van ijs- en sneeuwkunst moet beslist een bezoekje brengen aan het Arctic SnowHotel. U kan ook kiezen om er te overnachten in een glazen iglo of Snow Room.

Verder op het programma:

Sneeuwscootersafari met ijsvissen
Bezoek aan een rendierboerderij
Huskyfarm met sledetocht

Rovaniemi in het kort

Geografie: Rovaniemi, de hoofdstad van Lapland (één van de provincies van Finland) ligt in het noorden van het land, op minder dan 10km van de noordpoolcirkel. De stad is grotendeels begroeid met bosssen (vooral berken, sparren en grove dennen) en is ideaal gelegen aan de samenvloeiing van de Ounasjoki en de Kemijoki (de langste rivier van Finland). Sportievelingen en liefhebbers van outdooractiviteiten kunnen hier het hele jaar hun hartje ophalen.

Aantal inwoners: 60.000 (ongeveer 7 inwoners/km²)

Officiële taal: Fins

Munteenheid:

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021

Dubai, de Wereldexpo met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 november 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 17 september 2021

8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 18 september 2021, 15 mei & 11 september 2022

Namibië & Victoria-watervallen - Deserts & Rivers AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 2 oktober 2021 en 6 oktober 2022

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/