Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Adembenemende landschappen nabij Rovaniemi in Fins Lapland Kom tot rust in dit wondermooie natuurlandschap De charme van authentieke natuur En uitgestrekte panorama's U verblijft in het gezellige Bear's Lodge hotel- en chaletcomplex De Bear's Lodge is gelegen middenin de natuur en vormt de ideale uitvalsbasis U kan binnen dit programma kiezen uit een hotelkamer of chaletappartement Het hotel beschikt over een algemeen restaurant in blokhutstijl en een à la carte restaurant Maak een sneeuwschoenwandeling naar een huskyboerderij De langlaufloipes vertrekken direct aan het hotel Vertrek op sneeuwscootersafari langsheen de witte, besneeuwde velden en adebenemende landschappen Even proberen zelf een vis(je) aan de haak te slaan Maak een lange rendiersledetocht Bezoek de echte kerstman in het Santa Claus Village tijdens uw vrije dag Schrijf eigenhandig je kerstbrief in het postkantoor van de Kerstman Kies voor een onvergetelijke overnachting in een glazen iglo Dankzij het noorderlichtalarm wordt u gewekt wanneer het noorderlicht zich toont

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Mini-expeditie naar Spitsbergen met Dixie Dansercoer AANRADER
2 dagen initiatie in Nieuwpoort + 9 dagen mini-expeditie in Spitsbergen

Antarctica 2020 expeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 4 tot 17 februari 2020

Wintertrip naar Spitsbergen AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide kennismaking, van 17 tot 24 maart 2019

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Seychellen cruise met een zeilcatamaran AANRADER
10-daagse cruise aan boord van een Lagoon 450 catamaran, vertrek op 25 september 2019

Winter in Moskou AANRADER
4 daagse begeleide citytrip, vertrek op 27 december 2019

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019 en 2020

De baai van Napels - Cultuurreis AANRADER
7-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, afreis op 2 september 2019

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons ook op Pinterest - facebook.com/AsteriaExpeditions

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent