Verblijf in een glazen igloo

Droomt u er om vanuit uw bed te genieten van een prachtige sterrenhemel waarbij hopelijk ook het noorderlicht zijn opwachting maakt? Dan is een overnachting in een glazen iglo iets voor u.

U overnacht in een comfortabele glazen iglo voorzien van alle nodige faciliteiten Droomt u er om vanuit uw bed te genieten van een prachtige sterrenhemel waarbij hopelijk ook het noorderlicht z’n opwachting maakt?

Tijdens uw weekverblijf in de Bear’s Lodge kan u 1 nacht doorbrengen in een glazen iglo voorzien van alle nodige faciliteiten. U behoudt uw geboekte logies in de Bear’s Lodge en het diner wordt dan bij de glazen iglo voorzien ipv het hotel.

Iedere glazen iglo bestaat uit verwarmde ruiten waardoor u altijd een volledig en vrij zicht hebt op de hemel. Iedere iglo staat op een sokkel en een lage wand zorgt voor volledige privacy.

Dankzij het ‘Noorderlichtalarm’ wordt u automatisch gewekt als het noorderlicht z’n opwachting zou makenIedere iglo staat op een sokkel en een lage wand zorgt voor volledige privacy

Tot de faciliteiten behoren oa. een woonruimte met 2 1-persoonsbedden (aanpasbaar), zetel, kleine tafel, kleine koelkast, waterkoker en badkamer met haardroger, toilet en douche. ’s Avonds kan u van een sauna genieten.

Dankzij het 'Noorderlichtalarm' wordt u automatisch gewekt als het noorderlicht zijn opwachting zou maken. ’s Avonds geniet u van een 3-gangendiner in een typische kota of in het nabijgelegen sneeuwhotel (mits supplement).

Prijzen op basis van 2 volwassen per iglo

Periode van 01/12 tem 19/12 en van 01/01 tem 29/02

  • Volwassenen: € 365,00/pers.
  • 1ste kind bij minimum 2 volwassenen: € 135,00/kind,
    2e kind bij minimum 2 volwassenen: op aanvraag (4 tem 12 jaar)
  • 3e volwassene bij minimum 2 volwassenen: € 215,00/pers.,
    4e volwassene bij minimum 4 volwassenen: op aanvraag

Periode van 20/12 tem 31/12

  • Volwassenen: € 395,00/pers.

Periode van 01/03 tem 31/03

  • Volwassenen: € 280,00/pers.

Inbegrepen

  • Transfer luchthaven Rovaniemi - glazen iglo & transfer glazen iglo -
    Bear’s Lodge
  • Overnachting in een glazen iglo bezet door 2 personen
  • Ontbijt
  • 3-gangen diner in een typische kota of nabijgelegen sneeuwhotel
    (mits supplement)
  • gratis toegang tot het sneeuwhotel en de sauna

Niet-inbegrepen

  • Persoonlijk uitgaven
  • Niet-vermelde diensten

  • Diner in een sneeuwhotel in plaats van in een kota: € 10,00 €/volw.,
    € 10,00/kind (4 tem 12 jaar)
  • Rondleiding in het Snowhotel: € 10,00/volw.
  • Arctic Wellness: privé gebruik van de Finse sauna, sneeuwsauna en hot tub gedurend 90 minuten: € 65,00/pers.
  • Family Glass Igloo (4 + 1): prijs te verkrijgen op eenvoudige aanvraag
  • Extra toeslag voor transfer naar Kittilä ipv Rovaniemi

• Keuze om te overnachten in een hotelkamer of in een eigen chalet met haard en sauna

• Mooie en rustige ligging in de natuur

• Excursievoordeelpakket inbegrepen

• Diverse leuke verlengings- en uitbreidingsmogelijkheden

• Verlenging uw programma met een overnachting in een glazen iglo

Finland - Rovaniemi

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER