De authentieke en comfortabele Brandon Lodge ligt in bijna sprookjesachtige omgeving op een eiland van de Luleå archipel in de Botnische Golf De houten chalets van Brändön Lodge liggen rond het hoofdgebouw en werden recent gerenoveerd Elke chalet beschikt over een kitchenette, badkamer met douche, 2 slaapkamers, woonkamer en overdekt balkon Verder kan u in de lounge van het hoofdgebouw voor een gezellige babbel In het hoofdgebouw bevindt zich ook het restaurant, waar heerlijke en lokale gerechten worden geserveerd Maak u klaar voor u een onvergetelijke sneeuwscootersafari op de bevroren ijsvlaktes van de Botnische Golf Per sneeuwscooter over de bevroren zee met de talloze eilandjes van de archipel Rondom u niets anders dan sneeuw en ijs Deze activiteit is met geen enkele andere sneeuwscootersafari te vergelijken Een ander hoogtepunt van dit programma is ongetwijfeld de huskytocht U rijdt met 2 personen per slede en legt zo'n 18km af in de Zweedse natuur Voel de kracht van een echte ijsbreker tijdens een tochtje op zee - Facultatief Een andere manier om de bevroren zee van de Luleå-archipel te ontdekken is per hovercraft - Facultatief De afgelegen ligging ver weg van kunstlicht is ideaal om het noorderlicht te spotten Volg een workshop om dit natuurfenomeen te fotograferen - Facultatief The Cabin, een van de verschillende boomhutten van het Treehotel The Blue Cone Treeroom is dan weer gebaseerd op eenvoud en toegankelijkheid, zowel in termen van materiaal als design Vanuit het raam van elk van de boomhutten wordt u getrakteerd op een betoverend panorama Overnachten in The Cabin biedt u een onvergelijke ervaring

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/