Kies voor een unieke overnachting in het Treehotel

Wenst u graag nog iets origineels aan uw programma toe te voegen of uw te vakantie in Zweden op een leuke manier af te sluiten? Kies dan voor een extra overnachting in het Treehotel. Een nacht in een van de unieke boomhutten van het Treehotel is een ervaring op zich. Elke hut (15-30m²) is mooi geïntegreerd in de natuur en is anders qua grootte, vorm en ontwerp.

VERLENGING in een Treeroom middenin de ongerepte natuur

Het wereldbefaamde Treehotel omvat een aantal originele boomhutten of 'Treerooms' Elk van de bboomhutten is rustgevend en modern ingericht, met een Scandinavische toets

De meeste Treerooms zijn geschikt voor 2 personen maar op aanvraag kunnen ook een aantal grotere hutten voorgesteld worden die geschikt zijn voor families. In een nabijgelegen gebouw kan u terecht voor het inbegrepen ontbijt en diner. Vervolledig uw verblijf met een 'Tasting Menu' of de 'Tree Sauna'.

PRIJZEN PER PERSOON VERLENGINGEN

  Bij 2
deelnemers
Bij 4
deelnemers
2 dagen/1 nacht € 575,00 € 550,00
3 dagen/2 nachten € 955,00 € 930,00

Inbegrepen

  • 1 of 2 overnachting(en) in een Treeroom naar keuze van het Treehotel, bezet door 2 personen, keuze uit The Birds Nest, The Ufo, The Mirrorcube & The Blue Cone
  • Ontbijt, 2-gangendiner
  • Transfers van de Brandön Lodge naar het Treehotel (ipv luchthaven) en
    van het Treehotel naar de luchthaven Luleå

unieke Treerooms van het Treehotel

The Cabin, een rechthoekige boomhut 4m hoog tussen de naaldbomen The Cabin is een stijlvolle cabin.
Deze rechthoekige treeroom is opgehangen op ongeveer 4m hoogte tussen de naaldbomen. Vanuit het raam wordt u getrakteerd op een betoverend panorama. Zo ver het oog reikt ziet u niets anders dan naaldbomen en een uitgestrekte witte gloed die u uitnodigt voor een wandeling.
U bereikt The Cabin via een horizontale loopbrug tussen de bomen.

The Bird's Nest zit er uit als het nest van een reusachtige vogel The Bird's Nest is ontworpen volgens de tegenstelling tussen buiten- en binnenkant. De buitenkant van deze cabin ziet er uit als het mysterieus nest van een reusachtige vogel. Het interieur, daarentegen is erg stijlvol en exclusief. Het biedt een comfortabele omgeving waar een gezin met 2 kinderen op een originele manier kunnen overnachten.
U betreedt de cabin via een intrekbare trap.

Zo weggevlogen uit de X-files: de UFO Treeroom The Mirrorcube is een spannende hide-out tussen de bomen. De wanden bestaan uit spiegelpanelen die de omgeving weerspiegelen waardoor het lijkt alsof deze boomhut onzichtbaar is. Het interieur is bekleed met licht berkenhout. De 6 ramen bieden een prachtig, panoramisch uitzicht. De Mirrorcube is geschikt voor 2 personen en voorzien van een bed, badkamer, woonkamer en dakterras. Een 12m lange brug leidt naar deze Treeroom.

De Blue Cone, één van de hutten van het Treehotel The Blue Cone is gebaseerd op eenvoud en toegankelijkheid, zowel in termen van materiaal als design.
U krijgt toegang via een brug vanaf een nabijgelegen helling. Deze brug is perfect voor mensen met een fysieke beperking. De buitenkant bestaat uit oranje gelamineerd berkenhout, het interieur van uit natuurlijk berkenhout.
Deze cabin is 22m² groot en heeft 4 bedden, aparte slaapzolder, badkamer en woonkamer.

Zo weggevlogen uit de X-files: de UFO Treeroom 'The UFO is vervaardigd uit een duurzaam composietmateriaal om een lichte, sterke en duurzame constructie te bekomen. Het interieur geeft een modern en comfortabel gevoel over 2 verdiepingen. De Treeroom is langs onder toegankelijk via een ladder.
Met zijn 30m² is The UFO geschikt voor 4 personen: 2 volwassenen en 2 kinderen, met aparte slaapkamers, badkamer en een woonkamer.

Toeslag bij een verblijf in
The Cabin

€ 40,00/hut/nacht

Toeslag bij een verblijf in
The Dragonfly (ruime Treeroom tot 4 personen)

Op aanvraag

Toeslag periode 17/12-02/01
€ 40,00/hut/nacht

Maak uw verblijf in het Treehotel nog completer

Upgrade naar een 3-gangendiner
€ 17,00/volw.

Upgrade naar een 6-gangen Tasting Menu
€ 80,00 €/volw

Tree sauna (duur: 2u, handdoek en badjas inbegrepen)
€ 15,00/volw.
€ 7,50/kind (4 tem 12 jr)

Sauna & jacuzzi (duur: 2u, handdoeken, badjas, snacks & bier/cider inbegrepen)
€ 65,00/volw.
€ 30,00/kind (4 tem 12 jaar)

Rondleiding Treehotel (duur: 1u, overdag, minstens 4 deelnemers)
€ 18,00/volw
€ 9,00/kind (4 tem 12 jaar)

Huur materiaal

Huur thermische uitrusting
(jas, broek en schoenen)

€ 20,00/pers./dag

Huur sneeuwschoenen
€ 35,00/pers./dag

Brändön Lodge Shortbreak

Brändön Lodge Shortbreak

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/