Harriniva Extreme Adventure week

Harriniva Extreme Adventure Week - De ultieme Laplandervaring

Ontdek Europa's laatste wildernis per sneeuwscooter en per huskyslede. U kan niet dichter bij de natuur staan dan tijdens deze 3-daagse sneeuwscootertocht gecombineerd met een 2-daagse huskytocht aan de rand van het Ylläs-Pallas Nationaal Park. Bent u op zoek naar de ultieme kick en een intense rijervaring? Dan is dit programma beslist iets voor u!

Het Harriniva Holiday Center

Unieke natuur- en avontuurbeleving 2-daagse huskytocht 3-daagse sneeuwscootersafari Voor wie de ultieme Laplandervaring zoekt

Eén van de hoogtepunten van het programma is ongetwijfeld dag 6 waarbij u maar liefst 200km rijdt langs de Victoria Trail. Daarnaast maakt u een 2-daagse huskytocht aan de rand van het Ylläs-Pallas Nationaal waarbij 25 tot 40km per dag wordt afgelegd, afhankelijk van sneeuw- en ijscondities.

Unieke natuur- en avontuurervaring
De ultieme Laplandervaring
Verblijf in authentieke wildernishut

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2020

Oezbekistan - Het kruispunt van de Zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 3 april 2020

Wereldexpo Dubai met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 13 november 2020 en 12 maart 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 3, 9 en 16 februari 2020