Hoogtepunten van Fins-Lapland

Hoogtepunten van Fins-Lapland - 8-daagse mini-rondreis in kleine groep

Ontdek al het beste wat Fins-Lapland te bieden heeft tijdens deze 8-daagse mini-rondreis. Tijdens deze rondreis zal u alle hoogtepunten beleven: alle typische excursies zijn inbegrepen in het pakket. Daarnaast brengt u ook nog een bezoek aan het prachtige Snow Village en geniet u er van een uniek diner in een Ice Restaurant. Tot slot bezoekt u ook het Santa Claus Village, het Arktikum Museum en de dieren van het Ranua Wildlife Park.

LAPLAND ON TOUR - INFOSESSIES BIJ U IN DE BUURT
Kom langs op een van de voorstellingen van ons aanbod Winters Lapland 2021-2022 en vertrek goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden.
Klik voor een overzicht van data en locaties & gratis registratie

Bekijk het volledig programma

Als afsluiter komt u tot rust tijdens een verblijf midden de natuur nabij de zuidelijkste fjell van Lapland, net onder de Noordpoolcirkel gelegen. Hier verblijft u in een hotelkamer of een gezellige houten chalet op een heuveltop. Omringd door een ongerepte natuur met hagelwitte sneeuwvlaktes en bossen. En mocht het noorderlicht zich voordoen, dan zit u op de eerste rij.

Uiterst voordelig programma
Rondreis op basis van vol pension
Voor koppels als gezinnen met kinderen

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000km² is het 8x zo groot als België.

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021

Dubai, de Wereldexpo met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 november 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 17 september 2021

8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 18 september 2021, 15 mei & 11 september 2022

Namibië & Victoria-watervallen - Deserts & Rivers AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 2 oktober 2021 en 6 oktober 2022

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/