Hoogtepunten van Fins-Lapland

Hoogtepunten van Fins-Lapland - 8-daagse mini-rondreis in kleine groep

Ontdek al het beste wat Fins-Lapland te bieden heeft tijdens deze 8-daagse mini-rondreis. Tijdens deze rondreis zal u alle hoogtepunten beleven: alle typische excursies zijn inbegrepen in het pakket. Daarnaast brengt u ook nog een bezoek aan het prachtige Snow Village en geniet u er van een uniek diner in een Ice Restaurant. Tot slot bezoekt u ook het Santa Claus Village, het Arktikum Museum en de dieren van het Ranua Wildlife Park.

INFOSESSIE WINTERS LAPLAND
Kom langs op de voorstelling van ons aanbod op donderdag 18 november in Brugge en vertrek goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden.
Klik hier voor praktische info en om u in te schrijven

Bekijk het volledig programma

Als afsluiter komt u tot rust tijdens een verblijf midden de natuur nabij de zuidelijkste fjell van Lapland, net onder de Noordpoolcirkel gelegen. Hier verblijft u in een hotelkamer of een gezellige houten chalet op een heuveltop. Omringd door een ongerepte natuur met hagelwitte sneeuwvlaktes en bossen. En mocht het noorderlicht zich voordoen, dan zit u op de eerste rij.

Uiterst voordelig programma
Rondreis op basis van vol pension
Voor koppels als gezinnen met kinderen

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000km² is het 8x zo groot als België.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/