Hoogtepunten van Fins-Lapland

Hoogtepunten van Fins-Lapland - 8-daagse mini-rondreis in kleine groep

Ontdek al het beste wat Fins-Lapland te bieden heeft tijdens deze 8-daagse mini-rondreis. Tijdens deze rondreis zal u alle hoogtepunten beleven: alle typische excursies zijn inbegrepen in het pakket. Daarnaast brengt u ook nog een bezoek aan het prachtige Snow Village en geniet u er van een uniek diner in een Ice Restaurant. Tot slot bezoekt u ook het Santa Claus Village, het Arktikum Museum en de dieren van het Ranua Wildlife Park.

Bekijk het volledig programma

Als afsluiter komt u tot rust tijdens een verblijf midden de natuur nabij de zuidelijkste fjell van Lapland, net onder de Noordpoolcirkel gelegen. Hier verblijft u in een hotelkamer of een gezellige houten chalet op een heuveltop. Omringd door een ongerepte natuur met hagelwitte sneeuwvlaktes en bossen. En mocht het noorderlicht zich voordoen, dan zit u op de eerste rij.

Uiterst voordelig programma
Rondreis op basis van vol pension
Voor koppels als gezinnen met kinderen

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000km² is het 8x zo groot als België.

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2020

Oezbekistan - Het kruispunt van de Zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 3 april 2020

Wereldexpo Dubai met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 13 november 2020 en 12 maart 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 3, 9 en 16 februari 2020