Jeris - Essence of Lapland

Jeris - Essence of Lapland | 8-daags individueel programma

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een actieve vakantie in de sneeuw vinden bij dit 8-daags programma zeker hun gading. Bij dit goed gevuld en gevarieerd programma komen alle typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersafari… aan bod. Door de afgelegen ligging in de natuur ver weg van kunstlicht, is dit een ideale locatie om het noorderlicht te spotten.

LAPLAND ON TOUR - INFOSESSIES BIJ U IN DE BUURT
Kom langs op een van de voorstellingen van ons aanbod Winters Lapland 2021-2022 en vertrek goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden.
Klik voor een overzicht van data en locaties & gratis registratie

Ontdek het dagprogramma

jeris vakantie jeris week jeris hotel verblijf jeris lapland

Het Jeris hotel is prachtig gelegen aan het grote Jerisjärvi meer. U kan er overnachten in hotelkamer of in gezellige chalets met o.a. woonruimte, aparte slaapkamer(s), haard en sauna. U kan er prachtige wandelingen maken of tochten met langlaufski's. Het Pallas Nationaal Park ligt vlakbij. De 'Arctic Sauna' spa gelegen bij het Jerisjärvi meer biedt u een uiteenlopende sauna-ervaring. U kan er ook een plons maken in het ijswak.

Rustig gelegen natuurverblijf
Voor koppels en gezinnen met kinderen
Alle klassieke activiteiten komen aan bod

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021

Dubai, de Wereldexpo met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 november 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 17 september 2021

8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 18 september 2021, 15 mei & 11 september 2022

Namibië & Victoria-watervallen - Deserts & Rivers AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 2 oktober 2021 en 6 oktober 2022

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/