Welkom in Jeris, Fins Lapland Kom helemaal tot rust midden in een prachtig natuurlandschap U verblijft de komende dagen in een hotelkamer of gezellige chalet van het Jeris hotelcomplex U verblijft in een chalettype Jerisranta of Jeriskylä B of Jeriskylä C, afhankelijk van het aantal personen De houten chalets, tot 7 personen, beschikken over alle comfort en een eigen sauna Het restaurant bevindt zich in het hoofdgebouw Tijdens het programma kan u 1x gebruik maken van de Spa faciliteiten van het hotel Op de huskyboerderij maakt u kennis met de hondenDe ene groep vertrekt per huskyslede naar een wildernischaletDe andere helft vertrekt op sneeuwscooteravontuur Per sneeuwscooter op zoek naar het noorderlicht Op een bevroren meer wordt op een traditionele manier gevist met een net onder het ijs Of wat dacht u van een sneeuwscootertocht? En de prachtige natuurlandschappen in het Ylläs-Pallas National Park? Maak een wandeling met sneeuwschoen in de ongerepte Lapse natuur Het Jeris spa- en hotelcomplex is gelegen aan een bevroren meer Misschien spot u het betoverende noorderlicht Geniet van een andembenemend uitzicht ... gevolgd door een huskysledetocht En misschien spot u het noorderlicht

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/