Jeris Shortbreak - 5-daagse begeleide groepsreis

Op zoek naar een actieve Laplandbeleving in een prachtig decor? De idyllische ligging aan het Jerisjärvi-meer nabij het Ylläs-Pallas National Park nodigen uit voor een 5-daags winters avontuur. Alle typische activiteiten zoals sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersafari, sneeuwschoenwandeling en ijsvissen komen aan bod.
U kan ook een heerlijk namiddagje ontspannen in de 'Arctic Sauna World' en een duik nemen in een ijswak.

INFOSESSIES WINTERS LAPLAND 2022-2023
Kom langs op een voorstelling van ons aanbod Winters Lapland en vertrek goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden. Klik voor data & gratis registratie

Bekijk het 5-daags programma
Enkele foto's van dit programma

Voor een optimale reiservaring gaan alle inbegrepen excursies gaan door in een kleine Asteria groep onder leiding van een vaste lokale gids (geen internationaal gezelschap). Tijdens uw verblijf wordt ook een infomoment voorzien met onze Nederlandstalige Asteria host of hostess.

Verblijf in een hotelkamer of een chalet
Extra lange huskytocht
Bezoek aan een sneeuwhotel

Jeris kaart

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/