Lake Lodge - Shortbreak | 5 dagen

Lake Lodge Shortbreak formule - 5 dagen

Een verblijf in een gezellige wildernislodge staat garant voor een onvergetelijke Laplandervaring. De wildernislodge omvat comfortabele chalets aan een meer gelegen. Deze ligging is uitermate geschikt om het noorderlicht waar te nemen. U geniet van een sauna en hot tub aan de rand van het meer en maakt er kennis met de heerlijke lokale keuken. Een ander pluspunt is dat de dranken in de wildernislodge inbegrepen zijn bij het diner.

LAPLAND ON TOUR - INFOSESSIES IN UW BUURT
Tijdens deze infosessies komt u alles te weten over ons aanbod aan begeleide groepsreizen en individuele programma's naar Winters Lapland. Achteraf kan u met uw vragen terecht bij één van onze Laplandspecialisten.
Klik voor data & locaties en gratis inschrijven

Bekijk het 5-daags programma
Bekijk hier het fotoalbum

Uw verblijf in de Lake Lodge

gezellige wildernislodge

Deze wildernislodge telt slechts een 8-tal kamers die enkel door Asteria Expeditions klanten worden bezet. Hierdoor zijn de excursiegroepjes klein waardoor u een enorme meerwaarde ervaart. Het 5-daags programma is ideaal om even te ontvluchten en ten volle te genieten van de natuur en al het moois wat Lapland u zal bieden.

Facultatieve excursies:

Lange sneeuwscootertocht
Lange huskysafari
Geniet van sauna en hot tub

Van Spitsbergen via Noordoost-Groenland tot IJsland AANRADER

Jordanië - De schatkamer van de geschiedenis AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 23 februari 2020

Egypte - Pearls of Egypt AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, vertrek op 22 maart 2020