Lake Lodge - Weekendbreak | 4 dagen

Lake Lodge Shortbreak formule - 5 dagen

Een 4-daags verblijf in een gezellige wildernislodge staat garant voor een onvergetelijke Laplandervaring. De wildernislodge omvat comfortabele chalets aan een meer gelegen. Deze ligging is uitermate geschikt om het noorderlicht waar te nemen. U geniet van een sauna en hot tub aan de rand van het meer en maakt er kennis met de heerlijke lokale keuken. Een ander pluspunt zijn de inbegrepen dranken in de wildernislodge.

Bekijk het 4-daags programma
Bekijk hier het fotoalbum

Uw verblijf in de Lake Lodge

gezellige wildernislodge

Deze wildernislodge telt slechts een beperkt aantal kamers die enkel door Asteria Expeditions klanten worden bezet. Hierdoor zijn de excursiegroepjes klein waardoor u een enorme meerwaarde ervaart. Het 4-daags programma is ideaal om even te ontvluchten en ten volle te genieten van de natuur en al het moois wat Lapland u zal bieden.

Facultatieve excursies:

Lange sneeuwscootertocht
Lange huskysafari
Geniet van sauna en hot tub

Albanië, Kosovo, Noord-Macedonië en Griekenland AANRADER
13-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 29 mei tot 10 juni 2020