Het verblijf in deze comfortabele en gezellige chalets is een ideale gelegenheid om te genieten in een oase van rust De wildernislodge 'Lake Lodge' is gelegen aan de rand van een meer nabij de Zweedse grens De hoofdchalet is de centrale plaats, hier is ook het restaurant en de gezellige zitruimte voorzien met open haard Iedere hut telt een 2 à 3-tal kamers, een gemeenschappelijke ruimte met douche- en toiletfaciliteiten en een woonruimte De hoofdchalet is de centrale plaats met ook het restaurant Na een dag vol avontuur geniet u 's avonds van de sauna Geniet van een heerlijk warm bad onder de open sterrenhemel in de sneeuw  De huskyherder geeft een uiteenzetting hoe u een slede dient te besturen Eenmaal de tocht vertrokken is kan u genieten van een hemelse stilte rondom u en hoort u enkel het knarsen van de slede in de sneeuw Bij terugkomst geniet u van een snacklunch mme warme dranken bij een open kampvuur De sauna en hot tub bevinden zich in een apart gebouw binnen het complex Na een korte instructieles vertrek u met de sneeuwscooters Er wordt gereden naar diverse locaties in de natuur en af en toe wordt er halt gehouden Indien de sneeuwscootertracks het toelaten kan er naar de Zweedse grens worden gereden Vanaf een van de vele heuvels geniet u van prachtige vergezichten Vanaf deze locatie wordt heel regelmatig noorderlicht waargenomen Door de noordelijke en afgelegen ligging ver weg van alle kunstlicht is dit een ideale locatie om het noorderlicht waar te nemen Tijdens het ijsvissen kan u proberen zelf een vis(je) aan de haak te slaan Tussendoor even opwarmen bij het kampvuur Na deze 5 dagen verlaat u Fins-Lapland helemaal voldaan en zen

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/