Land van nationale parken - 5 dagen

Land van nationale parken - 8-daags individueel programma

Houdt u van absolute rust, natuur en gezelligheid? Dan is het eerste deel van dit programma zeker iets voor u.
Verblijf in een gezellig wildernishotel waar een sympathieke en gastvrije Finse familie u met open armen zal ontvangen. Voor het tweede deel van het programma kan u kiezen om te verblijven in het leuke skidorpje van Ruka. U vindt er uitstekende skimogelijkheden, net als diverse restaurantjes en winkeltjes.

Overnacht in een glazen villa

GLAZEN VILLA

Kies voor een unieke overnachting in een luxueuze glazen villa. De villa is met grote vensters en een glazen dak speciaal ontworpen om de sterrenhemel en hopelijk ook het noorderlicht vanuit uw bed te kunnen waarnemen. Deze unieke glazen villa's zijn gelegen in een prachtige omgeving vlakbij het meer van Rukajärvi.

Excursiepakket ingebrepen
Typisch Lapse keuken
Combinatie van rust en actie

Albanië, Kosovo, Noord-Macedonië en Griekenland AANRADER
13-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 29 mei tot 10 juni 2020