Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Lapland de Luxe - 5 dagen

Lapland de Luxe - 5 dagen

Combineer alle klassieke Laplandactiviteiten met de luxe van een uniek natuurverblijf in het boetiekhotel Beana Lapponia. Door de noordelijke en afgelegen ligging ver weg van alle kunstlicht verblijft u ook op een bevoorrechte locatie om het noorderlicht te spotten. U verblijft in een prachtige hotelkamer of suite en geniet er van een heerlijke lokale keuken en een gastvrije service.
Adults only.

Bekijk het volledige programma
Boetiekhotel Beana Laponia

Prijzen & data van dit programma
Schrijf hier in voor deze unieke reis

Foto's

Harriniva - Time Out - foto 1 Harriniva - Time Out - foto 2 Harriniva - Time Out - foto 3 Harriniva - Time Out - foto 4

Meer foto's

Sterke punten

Het Beana Laponia hotel ligt in de wildernis en is uitsluitend bedoeld voor volwassenen en ligt in Meltaus, op 48 km van Rovaniemi.
Gasten kunnen genieten van de eigen Lumitassu bar en van de ski- en wandelroutes die op slechts een steenworp afstand liggen.

Overige sterke punten:

Buitenbad en sauna
Op basis van vol pension
Kindervrij hotel

Finland in het kort

Harriniva kaart
Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Myanmar - Ontdek het vergeten paradijs AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 oktober 2020

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Dubai Wereldexpo AANRADER
4-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 20 oktober 2020 tot 3 januari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent