Lapland Shortbreak - 5 daAGSE groepsreis

Lapland Shortbreak: 5-daagse begeleide groepsreis

Tijdens deze korte maar intense shortbreak beleeft u het beste wat Fins Lapland te bieden heeft. U verblijft bovenop een kleine skiheuvel waar u kan genieten van prachtige uitzichten op de omgeving. Tijdens dit programma komen alle typische activiteiten aan bod zoals een sneeuwscooter- en huskytocht en nog veel meer... Bovendien zal de Kerstman u bij aankomst persoonlijk welkom heten in het magische Lapland.

Het noorderlicht, wereldse lichtshow

In het Ranua Wildlife Park kan u kennis maken met de wilde dieren die in Lapland en wijde omgeving leven terwijl u in het Arktikum Museum u alles te weten komt over de geschiedenis van de Sámi en hun cultuur.
Na een onvergetelijke 5-daagse zal de Kerstman u persoonlijk een goede terugvlucht vol leuke herinneringen toewensen.

Natuur- en rustbeleving
Het Ranua Wildlife Park
Het Santa Claus Village

Brazilië - Expeditiecruise op de Amazone AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 oktober 2020

Brazilië - Exploratiereis in de Pantanal AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 10 tot 23 augustus 2020

Peru - De schatkamer van Zuid-Amerika AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 2, 9 en 16 februari 2020

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/