Kies voor een overnachting in een sneeuwiglo,
Aurora Dome of Arctic Firefox Lodge

Wenst u graag iets leuks aan uw programma toe te voegen? U kan de eerste nacht of laatste nacht van uw verblijf ook vervangen door een unike overnachting in een sneeuwiglo, Aurora Dome of Artic Firefox Lodge. En dit tegen een voordeelprijs!

Overnachting in een sneeuwiglo

Breng de nacht door in een sneeuwiglo nabij de traditionele rendierboerderij van Torassieppi. Buiten kan het heel koud worden maar binnen blijft de temperatuur redelijk stabiel met slechts enkele graden onder nul. U wordt uitgerust met een thermische slaapzak waarin u zeker geen kou zal vatten. Na het ontbijt wordt u de volgende morgen terug naar uw logies gebracht. Na deze overnachting bent u een unieke ervaring rijker.

Breng de nacht door in een sneeuwiglo nabij de traditionele rendierboerderij van Torassieppi Buiten kan het heel koud worden maar binnen blijft de temperatuur redelijk stabiel met slechts enkele graden onder nul

Duur: 1 nacht
Prijzen: € 60,00/pers. (niet mogelijk in de periode van 20/12 tot 1/01) of € 100,00/pers. met behoud van uw logies

Overnachting in een AURORA DOME

U kan ook kiezen voor een overnachting in een Aurora Dome. Deze luxueuze tent beschikt over een haard en comfortabel bed van waaruit u de nachtelijke hemel kan observeren en hopelijk ook het noorderlicht kan waarnemen. De doorzichtbare wand is gericht naar het Noorden en kijkt uit over het Torasjärvi meer (bij verblijf in Torassieppi) of het Jerisjärvi meer (bij verblijf in Jeris). In de directe omgeving kan u terecht voor een verwarmde ruimte met sauna, douche en toilet. Indien u in Harriniva overnacht dient u rekening te houden met een korte transfer van 15 minuten.

Deze luxueuze tent beschikt over een haard en warm en comfortabel bed waarin u naar de nachtelijke hemel kan observeren en hopelijk ook het noorderlicht waarnemen U kan ook kiezen voor een overnachting in een luxueuze Aurora Dome

Duur: 1 nacht
Prijzen: € 240,00/dome/2 pers. (niet mogelijk in de periode van 20/12 tot 1/01) of € 320,00/dome/2 pers. met behoud van uw logies

Overnachting in een Arctic Firefox Lodge

Kies voor een onvergetelijke nacht in de wellness en luxe van een unieke Arctic Firefox Lodge. Deze logies beschikt over een eigen sauna met panoramisch zicht op het meer van Jeris. De slaapruimte bevindt zich op de bovenverdieping van waaruit u kan genieten van een ongehinderd zicht op de omgeving en de sterrenhemel. En hopelijk ook het noorderlicht.

Breng een onvergetelijke nacht door in de wellness en luxe van de unieke Arctic Firefox Lodge Deze logies beschikt over z'n eigen sauna met panoramisch uitzicht op het meer van Jeris

Duur: 1 nacht
Prijzen: € 510,00/lodge/2 pers. (niet mogelijk in de periode van 20/12 tot 1/01) of € 590,00/lodge/2 pers. met behoud van uw logies

• Leuk natuurverblijf

• Verblijf in een hotelkamer of een eigen salet met sauna en haard

• Geschikt voor elk type reiziger

• Lange huskytocht en sneeuwscootersafari inbegrepen

• Andere excursies vrij te bepalen

• Programma op basis van half pension, inclusief koffie/thee tijdens de dag

• Mogelijkheid om te overnachten in een sneeuwiglo of Aurora Dome

Zweeds Lapland

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/