Lapland Time Out!
5 dagen in Harriniva, Jeris of Torassieppi

Lapland Time Out!

Gezellige logies en lekkere Lapse keuken zijn enkele van de basiselementen van een geslaagde Lapland vakantie. Combineer hierbij enkele facultatieve winteractiviteiten en uw vakantie kan niet meer stuk. Zo kan u deelnemen aan een rendiersledetocht of een nacht doorbrengen in een sneeuwiglo of Aurora Dome. Voor uw verblijf kan u kiezen uit een hotelkamer in Harriniva of een gezellige chalet in Jeris of Torassieppi.

Bekijk hier het programma
Kies uw logies

Lapland Time Out - foto 1 Lapland Time Out - foto 2 Lapland Time Out - foto 3 Lapland Time Out - foto 4

Uw verblijf in Lapland

Geniet van een uiterst compleet programma middenin de prachtige natuur. Kies voor de luxe van een hotelkamer in het Harriniva hotel of ga voor de charme van een gezellige houten chalet in de omgeving van Jeris of Torassieppi. Waar u ook verblijft, de noordelijke en afgelegen ligging zorgen voor een bevoorrechte locatie om het noorderlicht te zien als het zich voordoet.

Overige sterke punten:

Leuk natuurverblijf
Lange huskytocht inbegrepen
Andere excursies vrij te bepalen

Harriniva kaart

8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 23 februari en 25 september 2020

Egypte - Pearls of Egypt AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, vertrek op 22 maart 2020