Svolvaer wordt beschouwd als hoofdstad van de Lofoten eilandengroep Eén van de hoogtepunten van het programma is een overnachting in een rorbue of houten vissershuisje Niet voor niets wordt deze regio door Unesco als uniek bestempeld De Lofoten maken ondanks hun geïsoleerde ligging toch een welvarende indruk dankzij de visserij Ontdek de Lofoten vanop zee onder leiding van een professionele gids Tijdens een zeesafari maakt u mogelijk kennis met de zeearenden die hier voorkomen Ook een sneeuwschoenwandeling in de natuur behoort tot de mogelijkheden Tijdens een foto workshop houdt u halt bij de mooiste locaties om foto's te maken Vanuit Andenes op de Vesterålen vertrekken in de wintermaanden diverse walvissafaris Hurtigruten brengt u langsheen de mooie kustlijn van Noord-Noorwegen met zijn prachtige fauna en flora Ons Hurtigruten schip vaart de haven van het mooie Tromsø binnen Door zijn Noordelijke ligging liggen de kansen tot het waarnemen van het Noorderlicht in Tromsø relatief hoog Tromsø wordt soms het 'Parijs van het Hoge Noorden' genoemd Kies voor een avontuurlijke snoowscootersafari van 30km Of vertrek op huskytocht in de Lyngen Alps Maak kennis met de oudste vorm van transport in Lapland: een rendierslede Overnacht in een Lavu of Sami tent in de natuur 1.000 foto's geven nog maar een glimps van al het moois dat u hier kan beleven In de regio vindt u tal van houten rekken waar kabeljauw wordt gedroogd in de buitenlucht Zonder woorden...

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/