Noorse Kust & fjorden met de Noordkaap
9-daagse begeleide groepsreis

9-daagse begeleide groepsreis 'Noorse Kust & fjorden met de Noordkaap' met vertrek op 29 maart of 3 oktober 2016

Beleef al het beste wat Noorwegen te bieden heeft tijdens deze cultuur- en natuurreis. Tijdens de afreis in oktober bezoekt u als extra de Hjørundfjord en maakt u bovendien kans op het waarnemen van het noorderlicht in het noorden. Als hoogtepunt maakt u een prachtige zeereis aan boord van de Hurtigruten langsheen deadembenemende kusten van Noorwegen.

Een afwisselend programma
Foto's van dit programma

Noorwegen

Winter, lente, zomer of herfst? Noorwegen heeft in elk seizoen wel iets unieks en wondermoois te bieden. Is het nu de sneeuw en het noorderlicht in de winter, het ontwaken van de lente, de middernachtzon in de zomer of de wondermooie herfstkleuren? Elk seizoen is er anders en een bezoek op zich waard.

Verder ook op het programma

Panoramische treinrit naar Flåm
Tromsø, het Parijs van het hoge Noorden
Een meerdaagse Hurtigruten cruise

Noorwegen in het kort

Noorse Kust en fjorden met de Noordkaap

Geografie: Noorwegen heeft een oppervlakte van 385.155 km², wat 8x zo groot als België is. Hiermee is het één van de grootste landen van Europa.

Klimaat: Er zijn verschillende klimaatgebieden in Noorwegen. De westkust en het fjordengebied heeft een gematigd zeeklimaat. Het hoge noorden een toendraklimaat en ten oosten van de bergketens heerst een landklimaat.

Fauna & flora: Noorwegen heeft met 25.148 km een ongewoon lange kustlijn. Dit getal is inclusief fjorden, kleine voor de kust gelegen eilanden en andere inhammen die de kustlijn kenmerken. Enkele van de grootste en bekendste fjorden: de Sognefjord, Geirangerfjord, Hardangerfjord, Nordfjord en Oslofjord.

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/