Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Northern Lights Village Levi - Shortbreak

Northern Lights Village Levi - Shortbreak

Het Northern Lights Village Levi is prachtig in de natuur gelegen in een bosrijke omgeving. Door z'n noordelijke ligging en de afwezigheid van kunstlicht, is deze locatie een ideale plaats om het noorderlicht waar te nemen indien het zich voordoet. U kan in alle comfort en warmte het noorderlicht waarnemen uit uw Aurora Cabin of tijdens de vele avondactiviteiten die het hotel organiseert.

Bekijk het 5-daags programma
Verleng uw shortbreak naar een week

Prijzen & data van dit programma
Schrijf hier in voor deze unieke reis

Foto's

Meer foto's

2 excursieformules

U heeft de keuze uit 2 programmaformules, namelijk het goed gevulde programma 'Asteria Northern Lights Dreams' of het exclusieve 'Romantic Aurora Escape', een programma exclusief voor koppels met activiteiten op privé basis.

Verder ook op het programma

Luxueus verblijf in de natuur
Goede locatie voor het noorderlicht
Rechtstreekse vluchten

Finland in het kort


Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is een van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 1 oktober 2022 & 27 mei 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent