Ontdek Snow Village

Ontdek Snow Village - 5-daags individueel programma Winters Lapland

Tussen de skidorpjes van Levi en Ylläs middenin de natuur, ligt het Snow Village. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u in uw eigen gezellige chalet en brengt u ook een nacht door in een prachtige ice suite. U neemt deel aan alle typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootertocht, ijsvissen, een rendiersledetocht en natuurlijk ook een heuse huskysafari. Om uw programma te vervolledigen kiezen voor een extra nacht in een luxueuze glazen iglo.

LAPLAND ON TOUR - INFOSESSIES BIJ U IN DE BUURT
Kom langs op een van de voorstellingen van ons aanbod Winters Lapland 2021-2022 en vertrek goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden.
Klik voor een overzicht van data en locaties & gratis registratie

Overnacht in een glazen iglo

SNOW VILLAGE

Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland. Vooral de Ice Bar en het Ice Restaurant zijn een bezoek op zich waard. Overal vindt u sneeuw- en ijssculpturen terug. ' Avonds wordt het hotel feeëriek verlicht. U kan naar eigen keuze uw programma vervolledigen met diverse leuke excursies… Om uw programma te vervolledigen, kan u uw reis nog verlengen met een extra nacht in een luxueuze glazen iglo

Overnacht in het Snow Village
Uniek 3-gangendiner
Excursies vrij te bepalen

Snow Village Levi kaart

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021

Dubai, de Wereldexpo met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 november 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 17 september 2021

8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 18 september 2021, 15 mei & 11 september 2022

Namibië & Victoria-watervallen - Deserts & Rivers AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 2 oktober 2021 en 6 oktober 2022

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/