Welkom in de maagdelijke natuur, welkom in Fins-Lapland Bij uw aankomst in Levi bent u al direct in de juiste vakantiestemming Hotel Hullu Poro **** in het centrum van Levi biedt een gezellige Lapse sfeer en een aantal uitstekende restaurants Het hotel Hullu Poro beschikt over een eigen wellnesscentrum met sauna's, douches en jacuzzi Pluspunt van het Hullu Poro hotel zijn de uitstekende restaurants zoals een à la carte restaurant, een steakhouse of deze 'Kammi' hut met Lapse gerechten U kan ook kiezen voor het centraal gelegen Sirkantähti hotel ***+ Ook hier kan u terecht voor een uistekend restaurant met heerlijke Lapse gerechten Trek er samen met uw gids op uit op zoek naar het magische noorderlicht Vertek voor een sneeuwscootersafari in de Lapse natuur Waag u kans tijdens een partijtje ijsvissen op een bevroren meer Vanuit uw bed het noorderlicht bewonderen, dat kan vanuit één van de glazen igloo's (facultatief) Tijdens een bezoek aan een rendierboerderij leert u deze typische bewoners van Lapland wat beter kennen Tijdens een wandeling met sneeuwschoenen maakt u dan weer op een heel andere manier kennis met de besneeuwde landschappenn rondom u Eén van de hoogtepunten is ongetwijfeld een tocht met de husky's door de sneeuw Trek de natuur in en geniet van de stilte rondom u Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland Breng de nacht door in één van de unieke Ice Rooms van het Snow Village (facultatief) Op bepaalde data bezoeken we de échte Kerstman in het Santa Claus Village Dit alles middenin de ongerepte Finse natuur

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 18 mei 2019

Albanië, Kosovo en Macedonië met Griekenland AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 15 tot 26 juni 2019

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

Bergen, eilanden en noorderlicht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 of 10 maart 2019

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER