Pine Bay Lodge is uniek gelegen nabij de Botnische Golf met besneeuwde boslandschappen en de bevroren zee De afgelegen ligging van de Pine Bay Lodge, ver weg van kunstlicht, is ideaal om het noorderlicht te spotten De Pine Bay Lodge let 9 slaapkamers die elk over een eigen badkamer beschikken Centraal in de lodge is er een grote open eet- en woonruimte met open haard waar u gezellig kan genieten U geniet er van een heerlijke keuken met lokale specialiteiten In de Pine Bay Lodge geniet van een kleinschalig logies met een huiselijk gevoel Maak u klaar voor u een onvergetelijke sneeuwscootersafari op de bevroren ijsvlaktes van de Botnische Golf Per sneeuwscooter over de bevroren zee met de talloze eilandjes van de archipel Rondom u niets anders dan uitgesterkte sneeuwvlakte Deze tocht is met geen enkele andere sneeuwscootersafari te vergelijken Een ander hoogtepunt van het programma is ongetwijfeld de huskytocht U rijdt met 2 personen per slede en legt  18km af in de Zweedse natuur Tijdens vrije momenten kan uw programma vervolledigen met een aantal facultatieve activiteiten Voel de kracht van een echte ijsbreker tijdens een tochtje op zee - Facultatief Een andere manier om de bevroren zee van de Luleå-archipel te ontdekken is per hovercraft - Facultatief Maak kennis met de cultuur van de Sámi tijdens een bezoek aan een boerderij - Facultatief The Cabin, een van de verschillende boomhutten van het Treehotel The Blue Cone Treeroom is dan weer gebaseerd op eenvoud en toegankelijkheid, zowel in termen van materiaal als design Vanuit het raam van elk van de boomhutten wordt u getrakteerd op een betoverend panorama Overnachten in The Cabin biedt u een onvergelijke ervaring

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/