Posio Avonturenweek
8-daags individueel programma

Posio Avonturenweek - 8-daags individueel programma

Maak kennis met dit 8-daagse natuur- en rustprogramma met diverse excursies in een voordeelpakket. De landschappen in het nabijgelgen Riisitunturi Nationaal Park zijn ronduit fenomenaal en een wandeling in de Kourouma Canyon met zijn bevroren watervallen is werkelijk uniek in Lapland. U heeft de keuze om te overnachten in gezellige chalets aan de rand van het Kitkajärvi-meer of in een hotel aan de voet van de kleine skipiste.

Gevarieerd 8-daags programma
Bekijk enkele foto's

Schrijf hier in voor deze reis

Flexibel programma

In het pakket van dit programma zijn reeds alle typische Laplandactiviteiten inbegrepen. Liefhebbers van meer spanning kunnen hun programma gemakkelijk uitbreiden met actievere excursies zoals ijsdrijven, een nachtelijke sneeuwscootertocht, wandeling in het Riisitunturi Nationaal Park, bezoek aan Santa Claus Village in Rovaniemi…

Andere hoogtepunten:

Geschikt voor elk type reiziger
Typische Lapandactiviteiten
Thermische kledij inbegrepen

Posio - Fins Lapand

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/