Welkom in Posio, Finland Deze regio in het Zuidoosten van Fins Lapland is nog niet zo toeristisch Het centraal gelegen restaurant dient ook als receptieruimte, ontmoetingsplaats en bar U kan kiezen voor verblijf in een hotelkamer van het hotel aan de voet van de skipiste Dit programma is ideaal voor wie op zoek is naar een natuur- en rustbeleving maar ook wil deelnemen aan een waaier van diverse excursies De kleinere Greylog Cottages voor 2 personen zijn gebouwd in traditionele Finse Kelo stijl De ruimere Lakeshore Villas (2 tot 6 personen) zijn gelegen aan de oever van het Kitkajärvi-meer en genieten van een prachtig uitzicht Alle chalettypes beschikken over een eigen sauna Vertrek met de sneeuwscooter voor een tocht in de natuur De landschappen in het nabijgelgen Riisitunturi Nationaal Park zijn fenomenaal Tijdens de wintermaanden verandert het Riisitunturi Nationaal Park in een surrealistisch wit sneeuwlandschap Laat de besneeuwde paden van Korouoma Canyon de perfecte achtergrond vormen voor een winterwandeling Bewonder de prachtige ijswatervallen in de Korouoma Canyon Een van de hoogtepunten van het programma is ongetwijfeld een bezoel aan de huskies Maak een tocht met de huskies in de natuur en geniet van de stilte rondom u Tijdens een bezoek aan een rendierboerderijk maakt u kennis met deze dieren Een tochtje met een rendierslede mag natuurlijk niet ontbreken De afgelegen ligging aan de rand van een meer is ideaal om het noorderlicht te bewonderen Zonder woorden...

Antarctica 2024 AANRADER

16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 23 september 2023

Oezbekistan - Het kruispunt van de zijderoute AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/