Promoties januari

Tot € 125 korting per persoon op een aantal geselecteerde data met afreis in januari 2020.
Geldig voor alle reservaties tot 20/12 voor één van onderstaande programma's en in combinatie met een Asteria Expeditions chartervlucht op weekbasis (zondag - zondag).

Promotie geldig onder voorbehoud van beschikbaarheid, beperkt aantal vluchtplaatsen per vertrekdatum beschikbaar, dus op = op!

Ontdekking van Lapland Avonturenweek
€ 125 korting bij afreis in januari

Wil u kennis maken met het allerbeste wat Lapland te bieden heeft? Verblijf in één van de leukste en gezelligste dorpjes van Fins Lapland: Levi. Neem deel aan een gevarieerd en goed gevuld programma met een uitstekende prijs/kwaliteitverhouding. Alle typische activiteiten komen aan bod, proef van de heerlijke lokale keuken en bezoek u het mooiste sneeuw- en ijshotel van Fins Lapland

Korting
€ 125
per persoon
Ontdekking van Lapland - € 125 korting bij bepaalde afreizen in januari

ONTDEKKING VAN LAPLAND AVONTURENWEEK - 8 dagen
Begeleide reis in kleine Nederlandstalige groep

Vertrek op 12/01
€ 1.970/pers. → € 1.845/pers.

Vertrek op 26/01
€ 2.140/pers. → € 2.015/pers.

Inbegrepen: rechtstreekse vluchten, taksen, transfers, verblijf in hotel Hullu Poro **** in een hotelkamer bezet door 2, 2 sneeuwscootertochten, ijsvissen, huskytocht (15 km), rendiersledetocht, sneeuwschoenwandelen en bezoek aan het Snow Village. Vol pension met een 3-gangendiner in het Ice Restaurant, Laps themabuffet en diner met zeevruchtenbuffet. Ervaren Nederlandstalige gids/begeleider. Facultatief: dagbezoek aan Rovaniemi met Santa Claus Village & Arktikum

€ 75 korting bij volgende programma's met afreis in januari

In januari geniet u van de beste prijzen bij vele hotels en chalets in Lapland. De dagen worden langer, de sneeuw is rijkelijk aanwezig en het is niet te druk. Ideaal dus om er even op uit te trekken en op adem te komen na de drukke kerst- en eindejaar periode. Geniet van onze korting van € 75 per persoon voor een aantal geselecteerde afreizen in januari.

Korting
€ 75
per persoon
Beste prijzen bij vele hotels en chalets in Lapland

BEAR'S LODGE AVONTURENWEEK - 8 dagen
Vertrek op 5/01 of 12/01

SNOW VILLAGE AVONTURENWEEK - 8 dagen
Vertrek op 5/01, 12/01, 19/01 of 26/01

JERIS HOTEL & CHALETS- HIGHLIGHTS OF LAPLAND
- 8 dagen

Vertrek op 5/01, 12/01 of 19/01

HARRINIVA - DISCOVER THE WILDERNESS - 8 dagen

€ 50 korting bij volgende programma's met afreis in januari

Geniet van onze korting van € 50 per persoon voor een aantal geselecteerde afreizen in januari. Geldig voor alle reservaties tot 20/12 voor één van bovenvermelde programma's en in combinatie met een Asteria Expeditions chartervlucht op weekbasis (zondag - zondag).

Korting
€ 50
per persoon

VERBLIJFSFORMULE LEVI - HOTEL HULLU PORO - 8 dagen
Vertrek op 5/01 of 19/01

VERBLIJFSFORMULE LEVI -
HOTEL & APPARTEMENTEN SIRKANTÄHTI
- 8 dagen
Vertrek op 5/01 of 19/01

VERBLIJFSFORMULE JERIS - CHALETS JERIS
- 8 dagen

Meer informatie of vragen?

Contacteer ons via e-mail op lapland@asteriaexpeditions.be, telefonisch op 050/33 25 10 of via uw reisagent.

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2020

Oezbekistan - Het kruispunt van de Zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 3 april 2020

Wereldexpo Dubai met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 13 november 2020 en 12 maart 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 3, 9 en 16 februari 2020