Promoties Winters Lapland 2021-2022

De magie van Winters Lapland is een ervaring die u eenmaal in uw leven moet meegemaakt hebben. Voor deze onvergetelijke belevenis kan u rekenen op de jarenlange ervaring van Asteria Expeditions. Ons uitgebreid en gevarieerd aanbod biedt voor elk wat wils.

Kom langs op een van onze infosessies

Geregeld organiseren wij infosessies waar u alles te weten komt over onze groepsreizen en individuele programma's en bestemmingen in Lapland en Scandinavië.
Klik hier voor een overzicht onze eerstvolgende infosessies

Promoties

Spirit of Lapland

Spirit of Lapland - 8 dagen
De gezellige chalets van Torassieppi zijn gelegen aan de oevers van een meer in de onmiddellijke omgeving van een rendierboerderij en een kleine huskyboerderij. Een verblijf staat er garant voor een authentieke Laplandervaring waar u kan genieten van de lokale keuken. De idyllische locatie vlak bij het Pallas-Ylläs National Park, nodigt uit voor een actieve vakantie in de sneeuw waarbij genieten ook centraal staat.

Gratis overnachting (waarde: € 100,00) in een sneeuwiglo van Torassieppi Winter Village, met behoud van uw hotelkamer of chalet. Geldig voor alle reservaties tot 1/11 voor volgende afreisdata: 02/01, 09/01, 16/01, 23/01, 30/01, 06/02, 13/02, 20/02 en 27/02 in combinatie met een rechtstreekse Asteria chartervlucht.

Weekendbreaks Winters Lapland

Weekendbreaks Winters Lapland - 4 dagen
Korte maar goed gevulde shortbreaks naar tegen een scherpe prijs. Maximale tijd ter plaatse dankzij rechtstreekse vluchten en gunstige vluchturen. Ideaal voor een romantisch weekendje weg of een verlengd weekend vol actie en avontuur. Logies mogelijk op basis van hotels, chalets, lodges, glazen iglo's én ijshotels.

Reeds vanaf € 1.030/pers., inclusief vluchten, transfers, verblijf en excursies.

Extra € 50,00 vroegboekkorting per volwassene of € 25,00 per kind op een geselecteerde programma's * met vertrek op 03/02 en 17/02. Geldig voor alle reservaties tot 01/11 en in combinatie met een Asteria chartervlucht.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind op een geselecteerde programma's * met vertrek op 10/02 en 24/03. Geldig voor alle reservaties tot 01/11 en in combinatie met een Asteria chartervlucht.

* keuze uit Bear's Lodge Weekendbreak, Snow Village Weekendbreak, Harriniva/Jeris Noorderlichtweekend, Northern Lights Village Weekendbreak, Lapland de Luxe Weekendbreak, Ontdekking van Lapland Weekendbreak, Jeris Weekendbreak, Ultiem Lapland Weekendbreak en Lake Lodge Weekendbreak. Niet geldig voor verblijfsformules.

Shortski Lapland

Shortski Lapland - 4 dagen
Trekt u er regelmatig op uit tijdens een shortski en kijkt u er naar uit om een nieuw skigebied te ontdekken? Dan is een shortski naar Lapland beslist iets voor u! Dankzij de rechtstreekse vluchten en gunstige vluchturen kan u er een maximale tijd op de latten staan. Vergeet de lange busritten want met een vluchtduur van slechts 3u15 staat u op dag 1 reeds tegen de middag op de pistes. De skiheuvel van Levi biedt voldoende mogelijkheden voor 3 volle dagen plezier voor zowel de skiër als snowboarder, voor de beginnende als de ervaren skiër. In het gezellige skidorpje van Levi vindt u voldoende mogelijkheden om 's avonds heerlijk te tafelen of om de après-ski te beleven. Indien gewenst kan u ook aan typische Laplandexcursies deelnemen.
Reeds vanaf € 595/pers., inclusief vluchten, transfers en verblijf.

Gratis vervoer van u wskimateriaal indien aangevraagd bij uw reservatie en door ons bevestigd.
3 dagen skipas tegen € 75,00/volw. (ipv € 125,00/volw.) of € 50/kind (ipv € 75/kind) op een aantal geselecteerde programma's * met vertrek op 03/02, 10/02 en 17/02. Geldig voor alle reservaties tot 01/11 en in combinatie met een Asteria chartervlucht.

* keuze uit onze verblijfsformules gebaseerd op hotels Sirkantähti***, Hullu Poro***+ of Sokos Break Levi****.

Rust en natuur Short Break

Verblijfsformule Chalets & lodges Levi - 8 dagen
Nabij het gezellige skidorp van Levi kan u verblijven in een gezellige en typische chalet. Deze chalets zijn allemaal in een rustige en groene omgeving gelegen in de rand van het dorpje. In uw chalet vindt u alle faciliteiten terug voor een gezellige verblijf in familieverband of in een kleine groep. U kan uw programma vervolledigen door een aantal typische Laplandexcursies of een partijtje skiën in het wintersportgebied van Levi.

2 gratis skipassen (weekpas Levi, key-card niet inbegrepen) per chalet bij reservaties tot 01/11.

Ontdek Snow Village

Ontdek Snow Village - 5 dagen
Het Snow Village is een van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland en het bezichtigen ervan is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u gedurende 5 dagen in en rond dit ijshotel en kunt u naar eigen keuze uw programma vervolledigen met diverse leuke winterexcursies.

Waardebon van € 10,00 voor het restaurant (zoals dranken) per boeking en 1 extra dag gratis gebruik van sneeuwschoenen bij reservaties tot 01/10.

Snow Village Avonturenweek

Snow Village Avonturenweek - 8 dagen
Het Snow Village is een van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u gedurende een cpmlete week in en rond dit ijshotel. Dakzij het afwisselend voordeelpakket geniet u van tal van leuke winterexcursies en uitstappen.

Waardebon van € 10,00 voor het restaurant (zoals dranken) per boeking en 2 extra dagen gratis gebruik van sneeuwschoenen bij reservaties tot 01/10.

Extra vroegboekvoordelen

Gratis vervoer van skimateriaal tijdens Asteria chartervluchten

Gratis vervoer van uw skimateriaal
met onze rechtstreekse chartervluchten

Levi, Ruka en Syöte zijn de enkele van de mooiste en gezelligste dorpjes van Fins Lapland. Zij zijn ook een van de weinige skidorpjes waar de pistes tot aan de dorpskern komen of waar u op de pistes zelf kan logeren. Ruil uw klassieke skivakantie in voor een aantal dagen ski in Lapland gecombineerd met typische activiteiten zoals een sneeuwscootertocht of een huskysafari. Waarom geen bezoek aan het Snow Village combineren met een diner in het Ice Restaurant? Bespaar en neem uw eigen skimateriaal mee met onze rechtstreekse vluchten.

Gratis vervoer van skimateriaal bij reservatie van een programma met als vluchtbestemming Kittilä of Kuusamo. Kies uit onze begeleide groepsreizen, individuele programma's of onze voordelige verblijfsformules met verblijf in Levi of Ruka.
Per vlucht zijn een maximaal aantal stuks skimateriaal toegelaten. Indien u uw skimateriaal wenst mee te nemen, dan dient dit bij reservatie te worden doorgegeven. Op de luchthaven kan u geen skimateriaal meer inchecken.
Enkel geldig indien zowel de heen- als terugvlucht met een Asteria Expeditions chartervlucht wordt uitgevoerd. Combinaties mogelijk in 8, 5 of 4 dagen.

  • Laatste aanpassing: 8 oktober 2021.
  • Deze promoties zijn geldig zo lang ze hier vermeld worden.
  • De voordelen zijn enkel van toepassingen op onze standaardprogramma's en vervallen indien u wijzigingen/aanpassingen aan het programma vraagt.
  • De voordelen vervallen niet wanneer u extra nachten bijboekt zoals vermeld in de prijstabellen.
  • Alleen geldig voor volbetalende passagiers, onder een reserveringsnummer.
  • Het voordeel kan niet in geld worden uitbetaald en is op basis van beschikbaarheid.
  • Extra activiteiten kunnen ook vooraf gereserveerd worden.

Reservatie & informatie

Meer informatie en/of reserveren kan via deze website, per e-mail naar info@asteriaexpeditions.be,
telefonisch op 050/33 25 10 of via uw reisagent.

Met steun van
Met steun van Interreg Nord en Visit Arctic Europe

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/