Welkom in Fins Lapland met zijn authentieke natuur, pure lucht en zuiver water U verblijft in een gezellige houten chalet van het Holiday Village Gulo Gulo De houten chalets zijn op 5 minuten gelegen van het centrum van Ranua De houten chalets zijn opgedeeld in gezellige duplex appartementen Elk appartement omvat een eetkamer met open keuken, aparte slaapkamer met 2 bedden, badkamer en sauna 's Avonds geniet u en uw familie in uw eigen privé sauna In het Ranua Wildlife Park maakt u van dichtbij kennis met de dieren die hier in de natuur voorkomen zoals bruine beren... Ook wolven komen in het wild voor in deze regio De lynx kan zijn tenen verder uit elkaar zetten om niet weg te zakken in de zachte sneeuw Eén van de paradepaardjes van het park zijn ongetwijfeld de ijsberen die jong en oud zullen bekoren Beleef een ontspannende en tegelijkertijd actieve Lapland-ervaring nabij het Ranua Wildlife Park Na een bezoek aan een rendierboerderij volgt een tochtje in de slede Dankzij de sneeuwrackets maakt u een geslaagde sneeuwschoenwandeling Klaar voor een adembenemende sneeuwscootertocht in de natuur Trek er op uit met deze trouwe viervoeters Met wat geluk spot u het noorderlicht Dit fascinderend lichtspektakel maakt uw Lapland ervaring compleet Op een nabijgelegen meer kan u aan ijsvissen doen (optioneel) Kom tot rust in de prachtige natuur Zonder woorden...

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/