Ruka Glass Village

Ga helemaal op in de rustige omgeving van het Ruka Glass Village, waar u als gast in één van de glazen villa's verblijft voor een unieke ervaring in de adembenemende Finse natuur. Deze unieke glazen villa's zijn gelegen in een prachtige omgeving vlakbij het meer van Rukajärvi. In de zomermaanden kan u er genieten van de prachtige natuur, tijdens de wintermaanden van het noorderlicht.

Verblijf in een gloednieuwe glazen villa in het Iisakki Glass Village voor een unieke ervaring Bruine beer in het Ranua Wildlife Park

Het complex omvat in totaal 10 glazen villa's. Er is ook een nabijgelegen restaurant. De huisjes zijn allemaal voorzien van grote ramen en een glazen dak om het noorderlicht te kunnen bewonderen wanneer het zich voordoet. De villa's zijn verder voorzien van een kitchenette en badkamer met douche en toilet. Ze zijn geschikt voor 2 tot 3 personen.

U kan uw programma verlengen met een aan het Santa Claus Village Bezoek het leerrijke Arktikum Museum tijdens een verlenging

Overdag maakt u een spannende sneeuwscootertocht over bevroren meren en door de witte bossen, maakt u een tocht met de huskyslede en bezoekt u een rendierboerderij. U kan uw verblijf nog naar wens uitbreiden met bijvoorbeeld ice karting, een nachtelijke tocht met sneeuwscooters of een partijtje ijsdrijven. Zo geniet u in 5 dagen van een onvergetelijke Lapse winterbeleving.

• Luxueus verblijf in een glazen villa middenin een mooie natuurlocatie

• Goede verblijfslocatie om noorderlicht waar te nemen als het zich voortdoet

• Afwisselend en compleet Lapland programma

• Alle typische Lapland activiteiten inbegrepen in een voordeelpakket

• Rust- en natuurbeleving

• Goede skimogelijkheden - facultatief

• Mogelijkheid om te overnachten in een snow iglo

Finland - Ruka

Finland - Ranua Wildlife Park

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/