Ruka Glass Village Shortbreak- 5 dagen

Ruka Glass Village Shortbreak - 5-daags individueel programma

Tijdens deze 5-daagse shortbreak verblijft u in een luxueuze villa, voorzien van een glazen dak om de sterrenhemel en het noorderlicht vanuit uw bed te bewonderen. Op het programma staan alle typische activiteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht en een ritje met een rendierslede. Tijdens de vrije tijd kan u skiën of shoppen in Ruka. Een ruim aanbod facultatieve excursies zoals ijsdrijven of sneeuwschoenwandeling maakt u ervaring compleet.

Het Ruka Glass Village complex
Overnacht in een sneeuwiglo

Logeren IN EEN GLAZEN VILLA

Bent u op zoek naar een unieke beleving in Fins Lapland? Kies dan voor een verblijf in uw eigen glazen villa van het Ruka Glass Village. Deze huisjes bevinden zich middenin de besneeuwde bossen en zijn voorzien van een grote glaspartij, zowel langs de zijkant als op het dak.

Sneeuwscooterdafari
Tocht met de huskies
Bezoek aan een rendierboerderij

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/