Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Ruka, Fins Lapland Kies voor een luxueus verblijf in een glazen villa middenin een mooie natuurlocatie Het complex telt 10 glazen villa's De villa's zijn voorzien van grote vensters en een glazen dak Dompel u helemaal onder in de natuur en bewonder de besneeuwde en pittoreske omgeving vanuit het comfort van uw slaapkamer Zo kan u niet alleen van de betoverende natuur genieten maar ook het noorderlicht bewonderen De villa's zijn voorzien van een kitchenette en eigen badkamer Door de ligging is er geen lichtvervuiling en bij helder weer zijn de omstandigheden voor het spotten van het noorderlicht dan ook ideaal Op de sneeuwscooter door besneeuwde bossen en bevroren meren Iedereen kan het en na een halfuur bet ook u het gewoonen: wandelen met sneeuwschoenen Na het maken van uw eigen gat in het ijs kan u proberen zelf een vis aan de haak te slaan De mooie waterval van Jyrävä in het Oulanka National Park Een vaste bewoner van Lapland: het rendier Op de rendierboerderij maakt een ritje met een slede getrokken door deze dieren Een blik op het magische noorderlicht maakt uw Laplandervaring helemaal compleet Vol ongeduld staan de honden te wachten om te vertrekken Genieten van het indrukwekkende landschap en het geluid van het knarsen van de huskyslee in de sneeuw Bij ice karting wordt er gereden op een besneeuwd parcours en de karts zijn er uitgerust met spijkerbanden. Lapland is een van de weinige plaatsen op onze aarde waar de natuur nog onaangetast is

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland 2023 met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 27 augustus tot 9 september 2023

Antarctica 2024 AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditiecruise, van 16 tot 29 februari 2024

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 23 september 2023

Oezbekistan - Het kruispunt van de zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 april & 23 september 2023

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage begeleide groepsreis, vertrek op 3 november 2023

Botswana - Botswana onder canvas AANRADER
13-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 24 september 2023

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 17 juli 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent